Maciej Dąbrowski piłkarzem Zagłębia Lubin

Maciej Dąbrowski został piłkarzem Zagłębia Lubin. 30-letni obrońca zaakceptował propozycję władz klubu i złożył we wtorek podpis pod kontraktem, na mocy którego będzie bronił barw Miedziowych do końca czerwca 2020 roku.

Doświadczony defensor rozwiązał przed kilkoma dniami umowę z Legią Warszawa, do której w przeszłości trafił właśnie z Zagłębia. Jak się okazało, Dąbrowski nie przebywał zbyt długo na bezrobociu, a ofertę pracy złożył mu jego były klub. Po przejściu testów medycznych i szybkich negocjacjach w sprawie kontraktu indywidualnego, piłkarz zasilił kadrę Miedziowych.

"Maciej Dąbrowski podpisał dziś z Zagłębiem Lubin kontrakt do czerwca 2020 roku. 30-letni obrońca trafił do Lubina po 1,5-rocznym pobycie w Legii Warszawa na zasadzie wolnego transferu. „Dąbek" to najlepszy obrońca Lotto Ekstraklasy w poprzednim sezonie, w stołecznym klubie rozegrał jesienią 19 meczów we wszystkich rozgrywkach i strzelił 2 gole. Maciek, powodzenia w nowych-starych barwach!" - czytamy w komunikacie klubu.

Dąbrowski rozegrał w przeszłości 56 meczów dla Zagłębia, w których strzelił sześć goli. W sezonie 2015-16 udało mu się pomóc drużynie w zajęciu trzeciego miejsca w tabeli ekstraklasy.

30-latek od początku obecnego sezonu wystąpił na wszystkich frontach w dziewiętnastu spotkaniach. W tym czasie udało mu się zdobyć dwie bramki i zapisać na swoim koncie jedną asystę.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Komentarze   

 
#4 MAREK 2018-03-08 21:21
ANDRZEJKU JA TEZ BYM TAK CHCIAL .ALE SAM WIESZ ZE TYLKO MY TO MOZEMY POMARZYC.CO DO PILKARZY TO SAM WIESZ ZE KONTRAKTY TO SA BO SA ZOBACZ CO ZROBIL OFFOE CO ROBIA PILKARZE W LIGACH NIEMIECKICH ,SZANTAZUJA PRACODAWCOW TAK SAMO I W POLSCE DABROWSKI ODSZEDL Z LEGI BO NIE CHCIAL GRZAC LAWY ,CZY JAKIS TAM OGONOW W PUCHARZE POLSKI.WIDAC ZE NIE ZALEZALO MU NA KASIE JAKA MIAL W LEGI,WOLAL MNIEJ ALE CHLOPAK CHCIAL GRAC,NIE UDALO MU SIE PRZEBIC W LEGI .SAM WIESZ PO SOBIE JAKIE MASZ WYMAGANIA WOBEC TAKIEGO KLUBU JAK LEGIA A JAK PATRZYSZ NA WYNIKI LECHA CZY LECHI CZY INNYCH DRUZYN EKSTRAKLASY.TAM MOGA PRZEGRYWAC ,I NIKT Z DZIENIKARZY NIE PISZE CHAMSKICH ARTYKOLOW POD ICH ADRESEM.PATRZM NA WSZYSTKICH JEDNAKOWO.
Cytować
 
 
#3 andrzej 2018-03-07 14:59
No nie wiem, czy z tym "gdzie chce" jest do końca tak jak myślisz. Ja na przyklad chętnie bym się zatrudnił w jakiejś "aferze bankowej", ale nie mam tam żadnych znajomości i kicha..... A szkoda bo płacą dobrze i to bez względu na osiagniete wyniki finansowe. Pamietasz jak kilka lat temu amerykańskie banki wywołały światowy kryzys gospodarczy i co.....?!...... i nic. Żaden z nich nie upadł, a ich dyrektorzy wypłacili sobie po pół miliona dolarów premii. To się nazywa fucha !!
Cytować
 
 
#2 MAREK 2018-03-07 07:47
KOLEGO ANDRZEJU KAZDY MOZE PRACOWAC GDZIJE CHCE PO PROSTU WROCIL DO STAREJ FIRMY ,PILKARZ TO ZAWOD I IDZIE TAM GDZIJE MOZE ZAROBIC WIECEJ.
Cytować
 
 
#1 andrzej 2018-03-07 01:14
Powrót "syna marnotrawnego" do poprzedniego chlebodawcy.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje