Jozak: Niezgoda staje się kluczowym piłkarzem

Romeo Jozak był bardzo szczęśliwy i podbudowany wczorajszym zwycięstwem z Zagłębiem Lubin. - Kiedy rywal kazał nam usiąść, my powstawaliśmy. Tak stało się trzykrotnie. Pokazaliśmy charakter - przyznał chorwacki szkoleniowiec tuż po spotkaniu.

- Nawet bez mojego komentarza macie wystarczająco dużo materiału na kolejne pięć dni. Jestem szczęśliwy z trzech punktów i nie byłbym bardziej zadowolony nawet, kiedy wygralibyśmy 10:0 - przyznał opiekun mistrzów Polski.

- Kilku piłkarzy zadebiutowało w barwach Legii i zaprezentowało się bardzo dobrze. Remy - solidność, Antolić - mądrość, Philipps - znakomicie się poruszał. Swoje zrobił też Miro Radović, który jest legendą i ikoną polskiej ligi. Świetnie zagrał dziś też Mączyński, z dobrej strony pokazali się Pazdan i Malarz. Z kolei Niezgoda staje się kluczowym zawodnikiem zespołu - dodał Jozak.

- Wygraliśmy mecz, a nie całe rozgrywki. To było ważne spotkanie, ale cały czas czeka nas wiele pracy. Mam nadzieję, że przez całą wiosnę będziemy oglądać tak emocjonujące mecze - zakończył Chorwat.

 

pgol, PilkaNozna.pl
fot. Ł. Skwiot

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-02-10 19:22
Niezgoda igrajet pierwuju skripku, czyli będzie draka na całego......... .......
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje