Radović: Jestem do dyspozycji trenera

Miroslav Radović wraca na ligowe boiska po ośmiu miesiącach przerwy spowodowanej poważną kontuzją. 34-letni pomocnik prawdopodobnie wystąpi w piątkowym meczu Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin.

- Cieszę się, że znów jestem z drużyną i mogę wziąć udział w konferencji prasowej. Z moim zdrowiem jest coraz lepiej – czuję się dobrze i jestem do dyspozycji trenera. Wszystko zmierza w dobrym kierunku i być może wystąpię w najbliższym meczu – powiedział Radović. - Ten powrót jest dla mnie o wiele trudniejszy, niż ten, kiedy wracałem z Chin. Wielu we mnie nie wierzyło. Wspierali mnie najbliżsi i to mi bardzo pomogło. Moja kontuzja wymagała mnóstwo cierpliwości. Jestem już zdrowy i z meczu na mecz będę prezentować się coraz lepiej – dodał serbski zawodnik.

W obecnym sezonie Miroslav Radović nie wystąpił jeszcze w żadnym oficjalnym spotkaniu. Być może doświadczony pomocnik rozegra pierwszy mecz o punkty w piątek – Legia zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin, inaugurując wiosenną część sezonu w Lotto Ekstraklasie. Początek tych zawodów zaplanowano na godzinę 20:30.

 

kwit, PiłkaNożna.pl
Źródło: Legia Warszawa

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje