CLJ: Remis Legii we Wronkach

W meczu półfinałowym Centralnej Ligi Juniorów Lech Poznań zremisował z Legią Warszawa 2:2. W drugim spotkaniu UKS SMS Łódź wygrał 1:0 z Pogonią Szczecin.

Mecz we Wronkach dostarczył wiele emocji. W 17 minucie Kolejorz objął prowadzenie za sprawą Bartosza Bartkowiaka, jednak w 53 minucie do remisu doprowadził Mateusz Leleno. W 87 minucie Legia strzeliła gola na 1:2 - rzut karny na gola zamienił Grzegorz Aftyka. Wydawało się, że obrońcy tytułu wrócą do stolicy z kapitalnym wynikiem, ale w doliczonym czasie gry rzut karny otrzymali gospodarze, a jedenastkę na gola zamienił Dawid Kurminowski.

Rewanż zaplanowano na niedzielę o godzinie 16:00 w Ząbkach.

15 czerwca 2017, 19:00 - Wronki
1/2 finału CLJ: Lech Poznań - Legia Warszawa 2:2 (1:0)
Bramki: Bartosz Bartkowiak 17, Dawid Kurminowski 90 k - Mateusz Leleno 53, Grzegorz Aftyka 87 k
Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Piotr Cichocki (75, 17. Grzegorz Aftyka), 5. Mateusz Bondarenko, 4. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Olszewski (55, 13. Maciej Ostrowski) - 7. Mateusz Leleno, 8. Aleksander Waniek, 6. Bartłomiej Urbański, 20. Konrad Handzlik (46, 16. Mateusz Praszelik), 11. Kamil Orlik - 9. Patryk Czarnowski (59, 19. Michał Góral)