Legia nie zamierza tanio sprzedawać Vadisa

Czy Vadis Odjidja-Ofoe odejdzie podczas tego lata z Legii Warszawa? To możliwy scenariusz, ponieważ usługami Belga interesuje się kilka klubów zagranicznych. Przy Łazienkowskiej zamierzają jednak twardo negocjować i na pewno nie przyjmą pierwszej lepszej oferty w sprawie swojego lidera.

Przypomnijmy, że 28-latek trafił do Legii w lecie ubiegłego roku. Podczas zakończonego niedawno sezonu Odjidja-Ofoe wystąpił na wszystkich frontach w 42 meczach, w których strzelił pięć goli i zapisał na swoim koncie czternaście asyst. Belg odbudował się w stolicy po nieudanej przygodzie z angielskim futbolem i był jednym z architektów wywalczenia przez "Wojskowych" mistrzostwa Polski.

Dobra forma piłkarza nie umknęła wysłannikom klubów zagranicznych. W ostatnich tygodniach Odjidja-Ofoe był już łączony z takimi firmami jak Anderlecht Bruksela, Genk i Besiktas, jednak do żadnych konkretów w sprawie jego ewentualnego transferu jeszcze nie doszło.

"Super Express" donosi, że każdy chętny na skorzystanie z usług zawodnika Legii będzie musiał się liczyć ze sporym wydatkiem. Przy Łazienkowskiej zdają sobie sprawę, że mogą dobrze zarobić i dlatego jakiekolwiek rozmowy w sprawie sprzedaży Vadisa rozpoczną się dopiero wtedy, gdy na stole pojawi się oferta rzędu 5-6 milionów euro.

Propozycje poniżej tej granicy będą automatycznie odrzucane.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Super Express

Komentarze   

 
0 #1 andrzej 2017-06-15 18:16
I bardzo dobrze !
Jak Fenerbachce chce, to niech płaci i niech nie składa głupich ofert. Niedługo zaproponują nam niewolnicę z haremu za naszego Kamila Stocha ! A swoim Miroslawem Stochem to niech się udławia !
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje