Rekordowa sprzedaż karnetów Legii

Legia Warszawa pochwaliła się nowym rekordem liczby karnetów sprzedanych pierwszego dnia po otworzeniu możliwości nabycia ich.

W poniedziałek rozpoczęła się otwarta sprzedaż karnetów na domowe mecze rundy zasadniczej Lotto Ekstraklasy w sezonie 2017-2018. Legia poinformowała, że pierwszego dnia sprzedano aż 1041 całosezonowych wejściówek, co jest rekordem w historii klubu. Poprzedni ustanowiono przed sezonem 2013-2014, gdy pierwszego dnia sprzedano 1035 abonamentów.

Rekordowa sprzedaż jasno pokazuje, jak wiele korzyści przyniosła klubowi gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów w zakończonym już sezonie. Po wylosowaniu Realu Madryt, Borussii Dortmund i Sportingu Lizbona liczba chętnych, by obejrzeć te mecze wielokrotnie przerosła pojemność stadionu, a biletów na pojedyncze mecze praktycznie w otwartej sprzedaży nie było. Aby obejrzeć spotkanie w Champions League, należało wykupić karnet na te trzy spotkania, a pierwszeństwo nabycia ich mieli posiadacze całosezonowych abonamentów. Podobnie będzie i tym razem: posiadacze karnetów na mecze ligowe, jako pierwsi będą mogli wykupić wejściówki na spotkania pucharowe. I to w niższej cenie, niż pozostali.

Karnety sezonowe obowiązują w rundzie zasadniczej Lotto Ekstraklasy oraz w Pucharze Polski (nie licząc ewentualnego finału, który zostanie rozegrany na PGE Narodowym). Podobnie jak w przypadku meczów Ligi Mistrzów i Ligie Europy, posiadacze karnetów będą mogli jako pierwsi kupić wejściówki na ligowe mecze w kolejkach 31-37.

Mistrzowie Polski poinformowali także, że do wtorkowego południa sprzedali w sumie ponad 4 500 karnetów.

 

band, PilkaNozna.pl
Źródło: Legia.com

Komentarze   

 
0 #1 andrzej 2017-06-15 19:53
Można wiedzieć w jakiej cenie ?
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje