Stoch za Vadisa? Fenerbahce chce piłkarza Legii

Czy pomiędzy Legią Warszawa i Fenerbahce dojdzie w lecie do wielkiej wymiany? Taki właśnie scenariusz kreślą tureckie media, które donoszą, że na celowniku klubu ze Stambułu znalazł się Vadis Odjidja-Ofoe.

Serwis "haberturk.com" donosi, że lider Legii znajduje się na czele listy życzeń Fenerbahce. Turcy wiedzą, że Belg jest obecnie wyceniany na około 5-7 milionów euro, dlatego chcą złożyć mistrzowi Polski inną propozycję.

W zamian za Odjidję-Ofoe, Fenerbahce jest gotowe do zaoferowania reprezentanta Słowacji Miroslava Stocha i dopłacenia różnicy w gotówce. 

27-letni skrzydłowy przeniósł się do Stambułu w 2010 roku. Od tego czasu był wypożyczany do takich klubów jak PAOK Saloniki, Al-Ain czy też Bursaspor. W zakończonym niedawno sezonie Stoch wystąpił na wszystkich frontach w 21 spotkaniach, w których strzelił pięć goli i zapisał na swoim koncie trzy asysty.

Jeśli zaś chodzi o Odjidję-Ofoe, to ten ma za sobą znakomitą kampanię, podczas której był jednym z architektów wywalczenia przez Legię mistrzostwa Polski. 28-latek w 42 meczach zdobył pięć bramek i zapisał na swoim koncie czternaście decydujących podań przy trafieniach kolegów.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. haberturk.com

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje