Legia chce dwóch reprezentantów Polski?

Jak informuje "Przegląd Sportowy" Legia Warszawa cały czas namawia Vadisa Odjidję-Ofoe na pozostanie w zespole na kolejny sezon. Mistrzowie Polski biorę jednak pod uwagę również opcję, w której Belg zdecyduje się na przeprowadzkę ze stolicy i już rozważają ewentualnych następców.

Negocjacje z zawodnikiem rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Dariusz Mioduski - prezes Legii - nie ukrywa, że zatrzymanie Belga jest dla niego priorytetem i będzie w stanie zaoferować piłkarzowi zarobki nawet na poziomie miliona euro. W Warszawie od kilku dni przebywa już doradca VOO, więc obie strony są gotowe na podjęcie rozmów.

Co się stanie, jeśli Ofoe jednak zdecyduje się odejść ze stolicy? Według informacji "PS" Legia jest przygotowana na taki wariant i już stworzyła listę piłkarzy, których będzie chciała sprowadzić po wyprowadzce Belga.

Jednymi z kandydatów są Krzysztof Mączyński oraz Rafał Wolski. Pomocnicy Wisły Kraków i Lechii Gdańsk przebywają aktualnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski, a ich forma w minionym sezonie była na wysokim poziomie. Nic dziwnego, że wpadli w oko działaczom Legii.

 

pgol, PilkaNozna.pl
źr. Przegląd Sportowy

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje