Kiedy Legia pozna rywali w el. LM i LE

Legia Warszawa będzie reprezentowała Polskę w eliminacjach Ligi Mistrzów w sezonie 2017/18. Kiedy eksportowy team z Mazowsza pozna swojego rywala?

19 czerwca – to będzie bardzo ważna data dla Legii. Właśnie na ten dzień zaplanowano bowiem losowanie I i II rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Legia zmagania w kwalifikacjach Champions League rozpocznie od II rundy. Warszawski klub ma wysoki współczynnik, dzięki któremu będzie rozstawiony zarówno podczas losowania II, jak i ewentualnie III rundy eliminacji. 19 czerwca Wojskowi mogą więc trafić na teoretycznie słabszego rywala. W gronie potencjalnych przeciwników mistrzów Polski są chociażby MSK Żylina (Słowacja), Żalgiris Wilno (Litwa), Vardar Skopje (Macedonia), FK Kukesi (Albania) czy doskonale znany z poprzedniego sezonu Dundalk FC (Irlandia).

Mecze II rundy eliminacji Ligi Mistrzów zostaną rozegrane w dniach 11-12 oraz 18-19 lipca.

 

kwit, PiłkaNożna.pl

Komentarze   

 
0 #3 andrzej 2017-06-08 16:20
Ja, pesymistą ?! Jestem tylko najzwyklejszym w świecie realistą, który w życiu najbardziej ceni sobie dowcip z domieszką ironii. Jeszcze tego nie odkryłeś....?!
Cytować
 
 
0 #2 MAREK 2017-06-08 15:59
CZEMU JESTES TAKI PESYMISTA .CZY W ZYCIU CODZIENYM TEZ JESTES TAK PESYMISTYCZNIE NASTAWIONY DO WSZYSTKIEGO.PAM IETASZ JAK CI POWIEDZIALEM ZE LEGIA ZDOBEDZIE MISTRZOSTWO POLSKI.PISALES ZE TO NIE MOZLIWE.A JEDNAK TO CO NIE MOZLIWE STAJE SIE MOZLIWE JAK SIE TEGO BARDZO CHCE.NIE KAZDA DRUZYNA JEST REALEM KIEDYS TEZ I BARCELONA I BAYERN ODPADLI TAKA JEST PILKA.
Cytować
 
 
0 #1 andrzej 2017-06-08 11:10
Spokojnie, jeszcze zdąży odpaść....
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje