Radović: Ten tytuł będzie dla mnie wyjątkowy

- Jeżeli zdobędziemy to mistrzostwo Polski, będzie ono dla mnie wyjątkowe z wielu względów - przyznał Miroslav Radović, którego Legia Warszawa ma ogromne szanse na zdobycie kolejnego tytułu.

- Lechia to wymagający rywal. Wszyscy mamy świadomość tego meczu i szanujemy przeciwników, szczególnie do tych piłkarzy Lechii, którzy kiedyś grali w Legii, a jest ich sporo. Jesteśmy przygotowani do tego spotkania. Naszym atutem jest to, że graliśmy już w tym sezonie mecze o stawkę, nie tylko w LOTTO Ekstraklasie, ale i w europejskich pucharach. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż wywalczenie tytułu - podkreślił Radović.

- Czeka nas ostatni, najważniejszy krok, by zdobyć trofeum. Wszyscy mamy tego świadomość i jesteśmy przygotowani. Myślę, że w niedzielę pokażemy to na boisku. Miesiąc temu powiedziałem, że jeśli zdobędziemy mistrzostwo, to będzie ono dla mnie wyjątkowe, z wielu względów. Czas na podsumowanie sezonu jeszcze przyjdzie. Na razie chcemy skupić się na meczu z Lechią - podsumował "Rado".

Decydujące spotkania o losach mistrzostwa już w najbliższą niedzielę.

 

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Legia Warszawa

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje