Michał Kucharczyk już po operacji kolana

Michał Kucharczyk przeszedł już zapowiadany zabieg chirurgiczny. Piłkarz Legii Warszawa poddał się operacji zlikwidowania przerostu i obrzęku ciała tłuszczowego podrzepkowego.

Przypomnijmy, że Kucharczyk w trakcie ligowego meczu z Cracovią naciągnął więzadła w kolanie i pauzował przez kilka tygodni. Piłkarz wrócił niedawno do treningów z pełnym obciążeniem i zagrał w spotkaniu z Lechem Poznań, w którym strzelił nawet gola.

Jak się jednak okazało, dolegliwości wróciły i "Kuchy" musiał przejść kolejne badania. Efekt? Decyzja o zabiegu, po którym Michał Kucharczyk wróci do treningów dopiero w lipcu.

Klub poinformował, że operacja, która odbyła się pod kierownictwem Jacka Jaroszewskiego przebiegła bez żadnych komplikacji. Po wyjściu ze szpitala Kucharczyk rozpocznie rehabilitację i już na początku lipca będzie do dyspozycji trenera Jacka Magiery.

Od początku obecnego sezonu 26-latek wystąpił na wszystkich frontach w 35 spotkaniach. W tym czasie udało mu się strzelić osiem bramek i zapisać na swoim koncie dwie asysty.

 

gar, PiłkaNożna.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje