Magiera: Plan został wykonany

- To bardzo dobry i ważny wynik dla nas - zwycięstwo w przedostatniej kolejce na bardzo trudnym terenie - powiedział po meczu w Kielcach Jacek Magiera. Prowadzona przez niego Legia Warszawa pokonała Koronę (1:0) i zrobiła ogromny krok na drodze w kierunku mistrzostwa Polski.

Legia wygrała na gorącym terenie i przed ostatnią kolejką ma wszystkie asy w swoich rękach. Jeśli "Wojskowi" pokonają na zakończenie rozgrywek Lechię Gdańsk, to obronią tytuł mistrzowski.

- Korona to dobra drużyna, świetnie spisuje się w rundzie finałowej. Myślę, że mieliśmy tyle sytuacji, że mogliśmy wygrać wyżej. Ale brawa dla drużyny za to, że wybroniła to jednobramkowe prowadzenie, dzięki któremu nadal mamy wszystko w swoich nogach - kontynuował Magiera.

- Plan został wykonany. Celem numer jeden było zwycięstwo, a celem numer dwa to, aby Odjidja, Hlousek i Rado nie złapali kolejnej kartki. Cieszę się też z tego, że nikt nie zakończył tego spotkania z kontuzją - dodał.

Trener przyznał, że nie będzie stosował jakiegoś specjalnego programu przygotowań do ostatniego meczu sezonu. - Nie będzie specjalnych przygotowań do meczu z Lechią, będziemy normalnie trenować. Najważniejsze są najbliższe dwa-trzy dni, kiedy będziemy musieli jak najlepiej się zregenerować. Dla nas najważniejsze jest teraz to, aby w zdrowiu wrócić do Warszawy - zakończył.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.com

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje