Bereszyński porozumiał się z włoskim klubem?

Odejście Bartosza Bereszyńskiego z Legii Warszawa wydaje się coraz bardziej realne. Według doniesień włoskich mediów, 24-letni prawy obrońca jest blisko transferu do Sampdorii Genua.

Negocjacje pomiędzy Sampdorią i Legią idą w dobrym kierunku, a sam piłkarz już porozumiał się z włoskim klubem – takie informacje przekazał na swojej stronie internetowej Gianluca Di Marzio, dziennikarz z Italii, który uchodzi za wybitnego znawcę tamtejszego rynku transferowego.

W Sampdorii Bereszyński miałby zastąpić Pedro Pereirę. 18-letni prawy obrońca z Portugalii jest bowiem o krok od powrotu do Benfiki Lizbona.

Jeżeli informacje włoskich mediów znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, wówczas Legia dozna kolejnego osłabienia w trakcie zimowego okna transferowego. Z warszawskim zespołem już pożegnał się Nemanja Nikolić, który został sprzedany do Chicago Fire. Coraz głośniej mówi się również o odejściu drugiego z napastników, Aleksandara Prijovicia. Podobno 26-latek ma przenieść się do jednego z chińskich klubów.

Bartosz Bereszyński jest zawodnikiem Wojskowych od niespełna czterech lat. Do stołecznej drużyny przyszedł w styczniu 2013 roku z Lecha Poznań. W trwającym sezonie – licząc wszystkie rozgrywki – wystąpił łącznie w 21 spotkaniach Legii, w których zanotował trzy asysty.

 

kwit, PiłkaNożna.pl
Źródło: gianlucadimarzio.com

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje