Beniaminek Premier League chce Nikolicia

Najbliższe dni będą decydujące dla przyszłości Nemanji Nikolicia. Napastnikiem Legii Warszawa interesuje się kilka klubów z mocnych lig europejskich i niewykluczone, że jeszcze przed zamknięciem letniego okna transferowego zmieni on otoczenie.

Niedawno informowaliśmy, że chrapkę na skorzystanie z usług reprezentanta Węgier mają takie firmy jak Olympiakos Pireus i FC Porto. Na razie próżno w tej sprawie szukać konkretów, jednak wydaje się, że po tym jak Grecy odpadli w eliminacjach Ligi Mistrzów, szanse Nikolicia na transfer do właśnie tego klubu są minimalne.

Z najświeższych doniesień brytyjskiego dziennika "The Sun" wynika, że chęć zatrudnienia snajpera Wojskowych przejawia Hull City. Ekipa popularnych Tygrysów to beniaminek Premier League, która chce się jeszcze dodatkowo wzmocnić przed startem nowego sezonu. Ile Hull jest w stanie zaproponować za Nikolicia? Mówi się, że na KC Stadium przygotowują ofertę rzędu 3 milionów funtów.

Czy jednak takie pieniądze skłonią Legię do sprzedaży swojego najlepszego strzelca? Przypomnijmy, że Nikolić zdobył już w tym sezonie cztery gole, a w poprzedniej kampanii jego dorobek zamknął się w 36 bramkach i 9 asystach. Dodatkowo, Węgier był uczestnikiem Euro 2016 i dlatego można się spodziewać, że te trzy miliony funtów to nie będzie propozycja, która zrzuci ze stołków prezesa Legii oraz jego najbliższych doradców.

Dla porządku dodajmy, że w kadrze Tygrysów znajdują się aktualnie tacy napastnicy jak Abel Hernandez i Adama Diomande, a do tego grona można również dorzucić Roberta Snodgrassa i Shauna Maloneya.

 

Grzegorz GARBACIK

Komentarze   

 
-1 #1 andrzej 2016-08-10 17:17
Niech idzie !
W Legii już się wyprztykał ....
.... a co do uczestnictwa w Mistrzostwach, to rzeczywiście "uczestniczył", ale na ławce rezerwowych ....
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje