"Nie widzę zespołu, który byłby w stanie zagrozić Legii"

Legia Warszawa jest obecnie najpoważniejszym kandydatem do zdobycia mistrzostwa kraju. Wojskowi przewodzą aktualnie tabeli z przewagą trzech punktów nad Piastem Gliwice i sporym zapasem nad resztą stawki. Zdaniem Jacka Magiery, może się okazać, że nie ma obecnie zespołów, które byłyby w stanie zagrozić liderowi.

- Realnie patrząc, nie, nie widzę (rywala dla Legii w wyścigu po tytuł - red.) - powiedział wspomniany Magiera podczas rozmowy z "Gazetą Wyborczą".

Przypomnijmy, że różnice punktowe pomiędzy poszczególnymi drużynami ulegną zmniejszeniu, ponieważ dorobek wszystkich zespołów zostanie po sezonie zasadniczym podzielony na pół. To oczywiście zwiastuje większe emocje na finiszu rozgrywek, jednak Magiera zostaje na swoim stanowisku i jest zdania, że Legia jest po prostu za silna.

- Tabela ligowa jest, co prawda, spłaszczona, przewaga Legii nie jest w niej aż tak duża - w tej chwili trzy punkty nad Piastem, a zaraz, po 30. kolejce i podziale, pewnie będzie to punkt - ale w żaden sposób nie wpływa to na moją ocenę. Legia jest silna. A na pewno najsilniejsza z całej stawki. I jeśli sama nie wypadnie z toru, po którym obecnie jedzie, to bez problemu zdobędzie mistrzostwo Polski - dodał.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Gazeta Wyborcza

Komentarze   

 
0 #1 andrzej 2016-03-31 13:49
..... żebyście się tylko nie omylili .... jak mówią doświadczeni lotnicy : "wypadki bywają, że słonie fruwają" .....
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje