Vuković: Wygraliśmy na trudnym terenie

W spotkaniu I rundy Pucharu Polski Legia Warszawa pewnie pokonała na wyjeździe Puszczą Niepołomice 2:0. Na pomeczowej konferencji starcie to podsumował trener zwycięskiej ekipy Aleksandar Vuković.

- Jestem bardzo zadowolony z awansu. Doceniam to, że wygraliśmy na trudnym terenie. To spotkanie-pułapka, co pokazywała przeszłość i występy ekstraklasowiczów. Puszcza ma swój styl gry, który cechuje się walką i rywalizacją o górne piłki. Bez stuprocentowej koncentracji, mogłoby być różnie. Zależało nam na wygranej i kontynuacji gry w Pucharze Polski. Tego gratuluję swojej drużynie, a gospodarze postawili twarde warunki i... też im tego gratuluję - mówił Vuković.

- Wszołek powinien dostać wkrótce szansę. Trafił do nas tydzień temu i wyznaję zasadę, że jeśli ktoś ciężko pracuje przez kilka miesięcy, to ma przewagę nad tym, który trafia do klubu z długich wakacji. Chcieliśmy Pawła, ale dostanie czas na jak najlepsze przygotowanie, zagra pewnie w meczu rezerw Legii, zanim wystąpi w pierwszym zespole - dodał.

- Bardzo smutną informacją jest dla nas kontuzja Cafu. Dawał nam wiele jakości. Jest w trudnym momencie i życzę, by wrócił silniejszy. Jestem wręcz przekonany, że tak będzie. Poszukamy opcji zniwelowania straty. Uraz Andre Martinsa nie powinien być poważny. Został kopnięty w okolicach łydki i myślę, że szybko będzie z powrotem do naszej dyspozycji - zakończył trener Legii.

 

bcb, PilkaNozna.pl
źródło: Legia.net

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje