To już koniec Carlitosa w Legii Warszawa?

Wszystko wskazuje na to, że kibice przy Łazienkowskiej nie zobaczą już na boisku Carlitosa w koszulce Legii Warszawa. Serwis "Legia.net" donosi, że przyszłość piłkarza w klubie jest już rozstrzygnięta i w ciągu kilkudziesięciu godzin zmieni on otoczenie.

O tym, że hiszpański napastnik może odejść z Legii mówiło się od dłuższego czasu. Carlitos jeszcze do niedawna był jednym z liderów drużyny, jednak od początku nowego sezonu jego pozycja w ekipie wicemistrza Polski nie była już tak pewna. Trener Aleksandar Vuković stawiał na innych zawodników i jak się okazało, ostatecznie doprowadziło to do sytuacji, w której nie było już odwrotu i 29-latek musiał poszukać sobie nowego klubu.

Wybór padł na drużynę Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Carlitos w sobotę opuści Warszawę, a Legia zarobi na jego sprzedaży 3 miliony euro. 30 procent z tej kwoty trafi na konto Wisły Kraków, która zagwarantowała sobie stosowny bonus przy oddawaniu Hiszpana na Łazienkowską.

Od momentu przyjścia do Legii za kwotę 450 tysięcy euro, ten wystąpił na wszystkich frontach w 53 spotkaniach. W tym czasie udało mu się strzelić 21 goli.

Oficjalnego potwierdzenia transferu można się spodziewać w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin.

 

gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje