Jozak: Nie obawiamy się Wisły Kraków

Już w niedzielę w hicie Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się z Wisłą Kraków. Romeo Jozak podkreśla, że wierzy w siłę swojego zespołu przed tym starciem.

Czytaj więcej: Jozak: Nie obawiamy się Wisły Kraków

Infrastruktura Legii ulegnie poprawie

Władze Warszawy wyraziły zgodę na wydzierżawienie Legii terenów przy ulicy Czerniakowskiej, na których mają powstać klubowe boiska treningowe.

Czytaj więcej: Infrastruktura Legii ulegnie poprawie

Chris Philpps będzie gotowy na mecz z Wisłą?

Dobra informacja dla sympatyków Legii Warszawa. Zgodę na powrót do treningów z pełnym obciążeniem otrzymał pomocnik stołecznego klubu, Chris Philipps, który już niedługo powinien być do dyspozycji trenera Romeo Jozaka.

Czytaj więcej: Chris Philpps będzie gotowy na mecz z Wisłą?

Mistrz Polski pozyska potężnego sponsora?

Znane linie lotnicze ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zostaną sponsorem Legii Warszawa? To bardzo realny scenariusz, o czym poinformował Andrzej Stepanów, dyrektor ds. relacji biznesowych stołecznego klubu.

Czytaj więcej: Mistrz Polski pozyska potężnego sponsora?

Jarosław Niezgoda nie zamierza się zatrzymywać

Jarosław Niezgoda dzięki trafieniu w meczu z Lechią Gdańsk poprawił swoje osiągnięcie z ubiegłego sezonu, kiedy to jeszcze w barwach Ruchu Chorzów zakończył rozgrywki z dziesięcioma golami na koncie. Napastnik Legii Warszawa nie urywał zadowolenia z przebrnięcia przez tę barierę.

Czytaj więcej: Jarosław Niezgoda nie zamierza się zatrzymywać

Kontuzja Michała Pazdana

We wczorajszym meczu Lechii Gdańsk z Legią Warszawa, przez ostatnie 25 minut Michał Pazdan grał z kontuzją mięśniową. O urazie swojego zawodnika poinformował trener Romeo Jozak.

Czytaj więcej: Kontuzja Michała Pazdana

Wielki jubileusz Michała Kucharczyka

Michał Kucharczyk zdobyciem gola uświetnił swój jubileuszowy występ w barwach Legii Warszawa. Piłkarz Wojskowych wpisał się na listę strzelców w swoim meczu nr 300 dla stołecznego klubu.

Czytaj więcej: Wielki jubileusz Michała Kucharczyka

Jozak: W przerwie podniosłem nawet głos

- Chcieliśmy dziś wygrać i to się udało. Może nie był to najpiękniejszy mecz, ale potwierdziliśmy, że potrafimy wygrywać po meczu z Lechem Poznań - powiedział po spotkaniu w Gdańsku Romeo Jozak. Prowadzona przez niego Legia Warszawa odniosła ważne wyjazdowe zwycięstwo nad Lechią.

Czytaj więcej: Jozak: W przerwie podniosłem nawet głos

Legia nie dała szans Lechii

W drugim niedzielnym spotkaniu Ekstraklasy Lechia Gdańsk podejmowała Legię Warszawa. Przyjezdni odnieśli pewne zwycięstwo na terenie rywala.

Czytaj więcej: Legia nie dała szans Lechii

"Wielkie kluby i wielcy trenerzy nigdy nie płaczą"

Nie milkną echa zdarzeń, do których doszło podczas ubiegłego weekendu, kiedy to Legia Warszawa pokonała Lecha Poznań po dyskusyjnym rzucie karnym. Bardzo krytycznie pracę arbitra tamtego spotkania ocenił Nenad Bjelica, trener Kolejorza, co spotkało się z kolei z surową laurką wystawioną mu przez Romeo Jozaka, opiekuna stołecznego klubu.

Czytaj więcej: "Wielkie kluby i wielcy trenerzy nigdy nie płaczą"

Dodatkowe informacje