Legia mistrzem Polski juniorów

Legia Warszawa została mistrzem polski juniorów w sezonie 2016/17. Tym samym stołeczny klub jako pierwszy w historii zdobył ten tytuł po raz trzeci z rzędu.

Czytaj więcej: Legia mistrzem Polski juniorów

Guilherme na liście życzeń Trabzonsporu

Przyszłość Vadisa Odjidji-Ofoe w Legii Warszawa stanęła pod znakiem zapytania, jednak nie jest to jedyny piłkarz stołecznego klubu, który może podczas tego lata zmienić otoczenie. Ekipę mistrza Polski może bowiem również opuścić Guilherme.

Czytaj więcej: Guilherme na liście życzeń Trabzonsporu

Jaka przyszłość czeka Vadisa Odjidę-Ofoe?

Przyszłość Vadisa Odijdi-Ofoe przy Łazienkowskiej stanęła pod sporym znakiem zapytania. We wtorkowy wieczór piłkarz spotkał się z prezesem Legii Warszawa, Dariuszem Mioduskim, by porozmawiać o swojej obecności w stołecznej drużynie także podczas kampanii 2017-18.

Czytaj więcej: Jaka przyszłość czeka Vadisa Odjidę-Ofoe?

Michał Pazdan wrócił do treningów

Piłkarze Legii Warszawa przygotowują się do nowego sezonu w Warce. Do drużyny dołączył Michał Pazdan.

Czytaj więcej: Michał Pazdan wrócił do treningów

Jodłowiec opuścił zgrupowanie Legii

Tomasz Jodłowiec opuścił zgrupowanie Legii Warszawa w Warce. Doświadczony pomocnik mistrza Polski nabawił się kontuzji pięty i został wysłany na szczegółowe badania.

Czytaj więcej: Jodłowiec opuścił zgrupowanie Legii

Pierwsza oferta Olympiakosu ws. Vadisa

Olympiakos Pireus złożył wstępną ofertę w sprawie Vadisa Odjidji-Ofoe. Jak wynika z informacji greckich mediów, pierwsza propozycja zamknęła się w kwocie 2 milionów euro.

Czytaj więcej: Pierwsza oferta Olympiakosu ws. Vadisa

Legia chce piłkarza Ruchu?

Łukasz Moneta może wrócić do warszawskiej Legii. Mistrzowie Polski podobno aktywowali klauzulę odkupienia skrzydłowego Ruchu Chorzów, ale kwestią do rozmowy cały czas pozostaje indywidualny kontrakt zawodnika.

Czytaj więcej: Legia chce piłkarza Ruchu?

Miroslav Radović pójdzie pod nóż?

Jacek Magiera liczy na to, że Miroslav Radović nie będzie musiał poddawać się zabiegowi chirurgicznemu. Gdyby jednak najczarniejszy scenariusz w przypadku piłkarza Legii Warszawa się sprawdził, to może go czekać bardzo długa przerwa.

Czytaj więcej: Miroslav Radović pójdzie pod nóż?

Legia o włos od mistrzostwa CLJ

Legia Warszawa wygrała 4:1 z Pogonią Szczecin w pierwszym finale Centralnej Ligi Juniorów. Rewanż zostanie rozegrany 28 czerwca na wyjeździe.

Czytaj więcej: Legia o włos od mistrzostwa CLJ

Pewna wygrana Legii w meczu sparingowym

Piłkarze Legii Warszawa w dobrym stylu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Mistrz Polski w meczu sparingowym, który został rozegrany w Warce, pewnie pokonał Wisłę Płock (3:0).

Czytaj więcej: Pewna wygrana Legii w meczu sparingowym

Dodatkowe informacje