Niezgoda: Ta wygrana smakuje podwójnie

Bohaterem niedzielnego starcia Legii Warszawa z Lechią Gdańsk był Jarosław Niezgoda. Młody napastnik gospodarzy strzelił gola, który w ostatecznym rozrachunku pozwolił jego drużynie na odniesienia skromnego zwycięstwa.

Czytaj więcej: Niezgoda: Ta wygrana smakuje podwójnie

Jozak: Słaba druga połowa

- Zdobyliśmy trzy punkty, bo zapracowaliśmy na to umysłem, mięśniami i sercem. Powiedzieliśmy sobie przed meczem, że to nie będzie mecz 11 piłkarzy ani 18, tylko jednej drużyny - powiedział Romeo Jozak po zwycięstwie Legii nad Lechią.

Czytaj więcej: Jozak: Słaba druga połowa

Legia skromnie pokonała Lechię

Po dwóch z rzędu ligowych porażkach Legia Warszawa wróciła na zwycięską ścieżkę. W niedzielnym spotkaniu 12 kolejki Lotto Ekstraklasy stołeczny zespół przed własną publicznością wygrał 1:0 z Lechią Gdańsk. Jedynego gola w tym meczu strzelił Jarosław Niezgoda

Czytaj więcej: Legia skromnie pokonała Lechię

Olisadebe zaproponował Legii napastnika

Emmanuel Olisadebe od jakiegoś czasu działa w branży menadżerskiej. Na jego obserwacjach może skorzystać Legia Warszawa.

Czytaj więcej: Olisadebe zaproponował Legii napastnika

Jozak: Chcemy powrócić na właściwą ścieżkę

- Nie chcę teraz rozmawiać o tym co zaszło po meczu z Lechem. Potrzebujemy pozytywnych informacji, wszystko co mogę powiedzieć to to, że był to nieprzyjemny dla nas moment - powiedział przed zbliżającym się spotkaniem z Lechią Gdańsk szkoleniowiec Legii Warszawa, Romeo Jozak.

Czytaj więcej: Jozak: Chcemy powrócić na właściwą ścieżkę

Guilherme zostanie w Legii?

Z końcem roku wygaśnie kontrakt Guilherme z Legią Warszawa. Obie strony wkrótce powinny dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy.

Czytaj więcej: Guilherme zostanie w Legii?

Bezpłatne bilety dla kibiców Legii

Legia Warszawa dotrzymała obietnicy i zapewni wszystkim kibicom, którzy pojechali za drużyną do Białegostoku, darmowe bilety na mecz z Lechią Gdańsk.

Czytaj więcej: Bezpłatne bilety dla kibiców Legii

Guilherme: To będzie świetne doświadczenie

Na początku przyszłego roku Legia Warszawa weźmie udział w prestiżowym turnieju. Guilherme przyznał, że udział we Florida Cup 2018 będzie dużym wyzwaniem.

Czytaj więcej: Guilherme: To będzie świetne doświadczenie

Zimowe zgrupowanie Legii w USA

Podczas zimowej przerwy Legia Warszawa pojedzie na zgrupowanie do USA. Tam mistrzowie Polski zmierzą się we Florida Cup 2018.

Czytaj więcej: Zimowe zgrupowanie Legii w USA

Muniru będzie dalej testowany

Legia Warszawa dostrzega braki w drugiej linii. Na testach w klubie od kilku dni przebywa Sulley Muniru.

Czytaj więcej: Muniru będzie dalej testowany

Dodatkowe informacje