Legia wyśle pomocnika do Nowej Zelandii?

Michał Kopczyński może zostać wypożyczony z Legii Warszawa do Wellington Phoenix.

Czytaj więcej: Legia wyśle pomocnika do Nowej Zelandii?

Rekordowe osiągnięcie Michała Kucharczyka

Wtorkowy mecz z Cork City był szczególny dla Michała Kucharczyka. Piłkarz Legii Warszawa rozegrał swoje spotkanie nr 64 w rozgrywkach UEFA i stał się rekordzistą wszech czasów, jeśli chodzi o występy graczy z polskich klubów na arenie europejskiej.

Czytaj więcej: Rekordowe osiągnięcie Michała Kucharczyka

Legia przypieczętowała awans

Legia Warszawa pokonała Cork City 3:0 w rewanżowym meczu eliminacji Ligi Mistrzów i awansowała do dalszego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej: Legia przypieczętowała awans

Legia przypieczętowała awans

Legia Warszawa pokonała Cork City 3:0 w rewanżowym meczu eliminacji Ligi Mistrzów i awansowała do dalszego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej: Legia przypieczętowała awans

Pazdan i Jędrzejczyk wrócili do treningów

Dobra informacja dla sympatyków Legii Warszawa. Do treningów wrócili bowiem Artur Jędrzejczyk i Michał Pazdan, którzy przez kilkanaście ostatnich dni przebywali na letnich urlopach.

Czytaj więcej: Pazdan i Jędrzejczyk wrócili do treningów

Czarna seria Legii Warszawa

Piłkarze i kibice Legii Warszawa ponownie musieli obejść się smakiem. Wojskowi nie dali w sobotni wieczór rady Arce Gdynia i był to już szósty z rzędu mecz o Superpuchar Polski, którego nie udało się im wygrać.

Czytaj więcej: Czarna seria Legii Warszawa

Radović i Antolić wrócili do treningów

Dobra informacja dla sympatyków Legii Warszawa. Do treningów z pełnym obciążeniem wrócili już Miroslav Radović i Domagoj Antolić, którzy uskarżali się wcześniej na problemy ze zdrowiem.

Czytaj więcej: Radović i Antolić wrócili do treningów

Superpuchar nie dla Legii

Arka Gdynia zaskoczyła po raz kolejny. W meczu, którego stawką był Superpuchar Polski, piłkarze znad Bałtyku pokonali Legię Warszawa (3:2) i zdobyli to trofeum po raz drugi z rzędu!

Czytaj więcej: Superpuchar nie dla Legii

Legia testuje nowe technologie

Legia Warszawa od kilku dni testuje nową technologię, która pozwala na komunikację między analitykami, a ławką rezerwowych - informuje portal Legia.net.

Czytaj więcej: Legia testuje nowe technologie

Egzotyczny transfer Michała Kopczyńskiego?

Michał Kopczyński może zmienić podczas tego lata barwy klubowe. Jak wynika z informacji serwisu "legionisci.com", pomocnik Legii Warszawa ma ofertę z Wellington Phoenix.

Czytaj więcej: Egzotyczny transfer Michała Kopczyńskiego?

Dodatkowe informacje