Jodłowiec i Czerwiński zostaną w Piaście?

Piast Gliwice chce zatrzymać wypożyczonych z Legii Warszawa Tomasza Jodłowca i Jakuba Czerwińskiego.

Czytaj więcej: Jodłowiec i Czerwiński zostaną w Piaście?

"Najsłabszy mistrz od dekady? Nie rusza mnie to"

Zakończy sezon był szczególny dla Arkadiusza Malarza. Doświadczony bramkarz ponownie udowodnił swoją klasę i był jednym z architektów zwycięstwa Legii Warszawa w rozgrywkach ekstraklasy i Pucharu Polski. - Czy mogę być jeszcze lepszy? Cały czas pracuję na treningach - powiedział golkiper.

Czytaj więcej: "Najsłabszy mistrz od dekady? Nie rusza mnie to"

Gala Ekstraklasy: Carlitos piłkarzem sezonu

W poniedziałek w Warszawie odbyła się wieńcząca sezon 2017-18 Gala Ekstraklasy, podczas której nagrodzony najlepszych piłkarzy Lotto Ekstraklasy.

Czytaj więcej: Gala Ekstraklasy: Carlitos piłkarzem sezonu

Pięć tytułów w sześć lat. Legia dominuje

Legia Warszawa sięgnęła wczoraj po trzynasty tytuł mistrza Polski w historii klubu. Drużyna ze stolicy zrównała się tym samym z Wisłą Kraków w liczbie złotych medali za mistrzostwo Polski.

Czytaj więcej: Pięć tytułów w sześć lat. Legia dominuje

Klafurić: Targają mną wielkie emocje

- Nie mogę rozmawiać o taktyce, bo dopiero co świętowaliśmy i targają mną wielkie emocje. Wiemy, że nie ma oficjalnej decyzji, ale jest ona oczywista. Jestem bardzo szczęśliwy i muszę pogratulować naszym zawodnikom oraz wszystkim w klubie, każdej osobie, która miała okazję pracować z zespołem - podkreślił Dean Klafurić po meczu z Lechem Poznań.

Czytaj więcej: Klafurić: Targają mną wielkie emocje

Legia Warszawa oficjalnie mistrzem Polski

Spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa zostało dzisiaj przerwane przez skandaliczne zachowanie pseudokibiców Kolejorza. Komisja Ligi wydała już oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Czytaj więcej: Legia Warszawa oficjalnie mistrzem Polski

Legia pewnie prowadziła, ale mecz został przerwany

Legia Warszawa potrzebowała zaledwie remisu w Poznaniu, aby zapewnić sobie mistrzostwo Polski. Stołeczny zespół nie zawiódł i na terenie odwiecznego rywala rozegrał bardzo dobre zawody. Niestety, na koniec oglądaliśmy skandaliczne sceny z udziałem pseudokibiców.  

Czytaj więcej: Legia pewnie prowadziła, ale mecz został przerwany

Klafurić: Nie interesuje nas kwestia ceremonii

- Liczy się tylko najbliższe starcie i to, by po nim zostać mistrzem Polski, na tę chwilę nie interesuje nas kwestia ceremonii - powiedział Dean Klafurić podczas konferencji prasowej przed meczem z Lechem Poznań. Prowadzona przez niego Legia Warszawa może sobie podczas tego spotkania zapewnić mistrzostwo Polski.

Czytaj więcej: Klafurić: Nie interesuje nas kwestia ceremonii

Legia odbierze medale na starówce

Legia Warszawa podjęła decyzję w sprawie odebrania medali za ewentualne mistrzostwo Polski. Drużyna ze stolicy zorganizuje uroczyste świętowanie w poniedziałek na warszawskiej starówce.

Czytaj więcej: Legia odbierze medale na starówce

Niezgoda wrócił do treningów z piłką

Dobra informacja dla sympatyków Legii Warszawa. Do treningów z piłką wrócił bowiem Jarosław Niezgoda i niewykluczone, że będzie on mógł pomóc swoim kolegom podczas ostatniego meczu sezonu z Lechem Poznań.

Czytaj więcej: Niezgoda wrócił do treningów z piłką

Dodatkowe informacje