Sa Pinto: Miedź bardzo zmotywowana przed Legią

- Przeanalizowaliśmy wnikliwie naszego przeciwnika. Miedź ma bardzo pozytywny pomysł na grę, posiada także zawodników o wysokich umiejętnościach, umie dominować w trakcie meczu i wymieniać wiele podań - powiedział Ricardo Sa Pinto przed starciem Legii z Miedzią.

Czytaj więcej: Sa Pinto: Miedź bardzo zmotywowana przed Legią

Mączyński ma szansę wrócić do pierwszej drużyny

Krzysztof Mączyński został zesłany przez Ricardo Sa Pinto do drużyny rezerw Legii Warszawa. Reprezentant Polski ma jednak szansę powrócić do pierwszego zespołu.

Czytaj więcej: Mączyński ma szansę wrócić do pierwszej drużyny

Arkadiusz Malarz pójdzie w odstawkę?

Arkadiusz Malarz w drugim meczu z rzędu usiadł na ławce rezerwowych. Pierwszym bramkarzem Legii Warszawa w obu ostatnich spotkaniach w Ekstraklasie był Radosław Cierzniak.

Czytaj więcej: Arkadiusz Malarz pójdzie w odstawkę?

Mączyński wylądował w rezerwach Legii!

Krzysztof Mączyński został odsunięty od pierwszego zespołu Legii. Stołeczny klub opublikował tę informację we wtorkowe popołudnie.

Czytaj więcej: Mączyński wylądował w rezerwach Legii!

Sebastian Szymański trafi do CSKA Moskwa?

Jeszcze przed zamknięciem letniego okna możemy być świadkami wielkiego transferu z ekstraklasy. Jak bowiem wynika z doniesień rosyjskiego serwisu "Sport24", bliski przeprowadzki do CSKA Moskwa jest Sebastian Szymański.

Czytaj więcej: Sebastian Szymański trafi do CSKA Moskwa?

Legia odwoła się od kartki Kucharczyka

Legia Warszawa będzie się odwoływać od czerwonej kartki, którą podczas meczu z Dudelange otrzymał Michał Kucharczyk. Przy Łazienkowskiej nie zgadzają się z decyzją sędziego i zamierzają walczyć o jej anulowanie.

Czytaj więcej: Legia odwoła się od kartki Kucharczyka

Kulenović przedłużył kontrakt z Legią

Sandro Kulenović zostaje na dłużej w Legii Warszawa. 18-letni napastnik zdecydował się na podpisanie nowej umowy ze stołecznym klubem.

Czytaj więcej: Kulenović przedłużył kontrakt z Legią

Duet z rezerw na treningu Legii

Dwaj młodzi piłkarze rezerw Legii Warszawa rozpoczęli treningi z pierwszą drużyną. Na wyróżnienie zasłużyli Kacper Pietrzyk oraz Amos Shapiro-Thompson.

Czytaj więcej: Duet z rezerw na treningu Legii

Dyrektor Legii pożegna się ze stanowiskiem?

Przyszłość Ivana Kepciji przy Łazienkowskiej stanęła pod sporym znakiem zapytania. Jak wynika z informacji serwisu "Legia.net", dyrektor techniczny Legii Warszawa może się niedługo pożegnać ze swoją posadą.

Czytaj więcej: Dyrektor Legii pożegna się ze stanowiskiem?

Jubileusz Arkadiusza Malarza

Niedzielny mecz z Zagłębiem Sosnowiec był szczególny dla Arkadiusza Malarza. Doświadczony bramkarz odebrał przed nim pamiątkową plakietę, która upamiętniała jego ligowy występ nr 100 w barwach stołecznego klubu.

Czytaj więcej: Jubileusz Arkadiusza Malarza

Dodatkowe informacje