Mateusz Klich wróci na ekstraklasowe boiska?

Mateusz Klich zamierza sobie w styczniu poszukać nowego klubu. Pomocnik nie ma aktualnie żadnych szans na grę w Leeds United i wszystko wskazuje na to, że zima będzie czasem, kiedy zdecyduje się na zmiany.

Czytaj więcej: Mateusz Klich wróci na ekstraklasowe boiska?

Zimowe plany Legii

Legia Warszawa przedstawiła dzisiaj plan zimowych przygotowań zespołu do rundy wiosennej. Mistrzowie Polski odbędą dwa zgrupowania - w USA i Hiszpanii.

Czytaj więcej: Zimowe plany Legii

Problemy Legii w obronie

Legia Warszawa przed sobotnim meczem z Wisłą Płock ma poważne problemy. Trener Romeo Jozak musi wymyślić rozwiązanie na środek obrony.

Czytaj więcej: Problemy Legii w obronie

Jacek Magiera rozpocznie pracę w PZPN

Od 2 stycznia 2018 roku Jacek Magiera zostanie pracownikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Były trener Legii Warszawa odejmie stanowisko zastępcy dyrektora sportowego do spraw rozwoju piłki młodzieżowej.

Czytaj więcej: Jacek Magiera rozpocznie pracę w PZPN

Duże osłabienie Legii Warszawa

Już w sobotę Legia Warszawa zmierzy się z Wisłą Płock. Stołeczna drużyna przystąpi bardzo osłabiona do tego starcia.

Czytaj więcej: Duże osłabienie Legii Warszawa

Jozak: Zapomnieć o drugiej połowie

Legia Warszawa wywalczyła cenne trzy punkty w Gliwicach, wygrywając 1:0 z tamtejszym Piastem. Pomimo zwycięstwa trener Romeo Jozak nie był w pełni zadowolony z postawy swojej drużyny.

Czytaj więcej: Jozak: Zapomnieć o drugiej połowie

Wymęczone zwycięstwo w Gliwicach

W meczu 20 kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice przegrał z Legią Warszawa 0:1. Gospodarze mieli wyjątkowo utrudnione zadanie, bo przez niemal całe spotkanie grali w osłabieniu.

Czytaj więcej: Wymęczone zwycięstwo w Gliwicach

Michał Pazdan może odejść z Legii, ale...

W ostatnich tygodniach bardzo dużo mówiło się o tym, że Michał Pazdan mógłby już podczas zimowego okienka transferowego mógłby zmienić otoczenie. Obrońca Legii Warszawa chciałby się przenieść za granicę, jednak przy Łazienkowskiej nie zamierzają pozwalać mu na odejście za bezcen.

Czytaj więcej: Michał Pazdan może odejść z Legii, ale...

Guilherme obierze kurs na Włochy?

Guilherme będzie kontynuował swoją karierę we Włoszech? Taki właśnie scenariusz kreśli "Super Express", z którego informacji wynika, że pomocnik Legii Warszawa zasili kadrę najsłabszej drużyny Serie A - Benevento.

Czytaj więcej: Guilherme obierze kurs na Włochy?

Jozak: Byłem zaniepokojony

Po dwóch z rzędu spotkaniach bez wygranej Legia Warszawa wróciła na zwycięską ścieżkę. W sobotnim meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy Wojskowi na swoim stadionie pokonali 3:0 Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Czytaj więcej: Jozak: Byłem zaniepokojony

Dodatkowe informacje