Skład - Puszcza Niepołomice [PUS]

Puszcza Niepołomice

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Tomasz Kwedyczenko Poland, Republic of Tomasz Kwedyczenko   11-06-1973 (44) 0 0 0 0 0 0 0
Dawid Możdżeń Poland, Republic of Dawid Możdżeń   12-02-1998 (19) 0 0 0 0 0 0 0
Andrzej Sobieszczyk Poland, Republic of Andrzej Sobieszczyk   05-05-1993 (24) 0 0 0 0 0 0 0
Marcin Staniszewski Poland, Republic of Marcin Staniszewski   14-01-1997 (20) 5 5 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Arkadiusz Garzeł Poland, Republic of Arkadiusz Garzeł   05-10-1987 (29) 0 0 0 0 0 0 0
Patryk Kura Poland, Republic of Patryk Kura   01-08-1998 (18) 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Siatka Poland, Republic of Kacper Siatka   02-03-1997 (20) 0 0 0 0 0 0 0
Michał Czarny Poland, Republic of Michał Czarny   13-01-1989 (28) 5 5 0 0 0 0 1
Łukasz Furtak Poland, Republic of Łukasz Furtak   28-10-1985 (31) 4 3 1 0 0 1 2
Damian Lepiarz Poland, Republic of Damian Lepiarz   30-07-1994 (22) 5 5 0 0 0 0 2
Michał Mikołajczyk Poland, Republic of Michał Mikołajczyk   28-05-1990 (27) 5 5 0 0 0 0 1
Kamil Łączek Poland, Republic of Kamil Łączek   10-05-1990 (27) 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 0 1 6
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Dawid  Abramowicz Poland, Republic of Dawid Abramowicz   16-05-1991 (26) 1 1 0 0 0 0 0
Daniel Barbus Poland, Republic of Daniel Barbus   10-02-1996 (21) 0 0 0 0 0 0 0
Norbert Czaja Poland, Republic of Norbert Czaja   06-06-1998 (19) 0 0 0 0 0 0 0
Maciej Domański Poland, Republic of Maciej Domański   05-09-1990 (26) 0 0 0 0 0 0 0
Karol Filipek Poland, Republic of Karol Filipek   09-03-1998 (19) 0 0 0 0 0 0 0
Wojciech Reiman Poland, Republic of Wojciech Reiman   05-08-1988 (28) 0 0 0 0 0 0 0
Krzysztof Stós Poland, Republic of Krzysztof Stós   03-05-1998 (19) 0 0 0 0 0 0 0
Filip Wójcik Poland, Republic of Filip Wójcik   11-04-1997 (20) 0 0 0 0 0 0 0
Dariusz Gawęcki Poland, Republic of Dariusz Gawęcki   04-09-1983 (33) 5 5 0 1 0 0 1
Marcel Kotwica Poland, Republic of Marcel Kotwica   10-03-1991 (26) 5 4 1 0 0 0 1
Dominik Maluga Poland, Republic of Dominik Maluga   26-02-1995 (22) 5 2 3 2 0 0 0
Dawid Sojda Poland, Republic of Dawid Sojda   17-11-1993 (23) 4 1 3 1 0 0 1
Longinus Ifeanyi  Uwakwe Nigeria, Federal Republic of Longinus Ifeanyi Uwakwe   12-02-1987 (30) 1 0 1 0 0 0 1
Całkow. 0 1 10
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Dawid Szewczyk Poland, Republic of Dawid Szewczyk   16-05-1997 (20) 0 0 0 0 0 0 0
Mateusz Broź Poland, Republic of Mateusz Broź   12-07-1988 (28) 5 5 0 5 1 0 0
Roman Stepankow Ukraine Roman Stepankow   01-01-1989 (28) 4 1 3 0 1 0 2
Całkow. 2 1 12

Dodatkowe informacje