Huragan nie odpuścił

Huragan ponownie pokazał, że wie na czym polega profesjonalny futbol. Pewny spadku III-ligowiec z Wołomina wygrał w Wysokiem Mazowieckiem.

Jedyną bramkę dla wołominian zdobył Marcin Figiel w 19 minucie. Był to efekt jednej z kilku kontr gości. Przez niemal cały mecz inicjatywę posiadał Ruch, który regularnie gościł pod bramką strzeżoną przez Łukasza Derejkę. Golkiper Huraganu był jednak znakomicie dysponowany, a przy okazji miał szczęście po swojej stronie. Ponadto cały zespół zagrał dobrze w defensywie. Od 67 minuty było to tym trudniejsze, że Huragan grał w dziesięciu po czerwonej kartce Mikołaja Tokaja.

W środę 14 czerwca Huragan pożegna się z III ligą domowym meczem z rezerwami Jagiellonii Białystok. Początek o 14:00.

10.06.17, 16:00 - Wysokie Mazowieckie
III liga: Ruch Wysokie Mazowiecki - Huragan Wołomin 0:1 (0:1)
Bramka: Figiel 19
Huragan: Derejko - Górski, Lendzion, Zaborowski, Żmuda - Śledziewski, Choiński (90 Ławcewicz-Musialik), Wielądek, Figiel, Jaszczak (56 Lęgas) - Tokaj