Huragan bezlitosny dla Ursusa

Huragan Wołomin wygrał 4:1 z Ursusem Warszawa. Pewny degradacji beniaminek pokazał, że ma charakter i sportową ambicję.

Huragan rozegrał jeden z najlepszych - o ile nie najlepszy - meczów w sezonie. Już po dziesięciu minutach gospodarze prowadzili 2:0. W 7 i 10 minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Figiel. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie Huragan dołożył kolejne dwa gole. W 64 minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Żmuda, a swojego trzeciego gola zdobył Figiel w 72 minucie. Ursus stać było jedynie na honorowe trafienie w 83 minucie Macieja Mąki.

W sobotę 3 czerwca Ursus podejmie Ruch Wysokie Mazowieckie, natomiast dzień później Huragan zagra w Łowiczu z Pelikanem.

27.05.17, 11:00 - Wołomin
III liga: Huragan Wołomin - Ursus Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki: Marcin Figiel 7, 10, 72, Kamil Żmuda 64 - Maciej Mąka 83
Huragan: 1. Łukasz Derejko - 2. Przemysław Górski (85, 14. Robert Szypulski), 3. Marek Lendzion, 7. Mateusz Lewicki, 15. Rafał Zaborowski, - 9. Rafał Wielądek (88, 4. Guyguy Ndakiza), 5. Łukasz Choiński, 8. Mikołaj Tokaj (81, 18. Daiji Kimura), 10. Marcin Figiel, 11. Kamil Żmuda (72, 13. Maciej Lęgas) - 19. Radosław Śledziewski
Ursus: 12. Mariusz Selerski - 16. Jakub Kabala, 3. Adrian Zawadka, 6. Grzegorz Skowroński, 21. Piotr Maślanka – 11. Maciej Prusinowski, 18. Mychajło Koriażnow (62, 15. Maciej Mąka), 5. Robert Słomka, 9. Mateusz Muszyński (79, 17. Szymon Kołosowski), 14. Konrad Szkopiński (76, 22. Krzysztof Pikus) - 7. Michał Ambrozik

źródło: własne / Ursus Warszawa