Odmienne stany

Huragan zremisował na własnym boisku ze Startem Otwock 2:2. Kibice zgromadzeni w Wołominie mieli okazję obejrzenia dwóch odmiennych połów.

Pierwsza 45 minut to zdecydowana przewaga Startu. Podopieczni Marka Końki po kwadransie zdobyli bramkę, a po chwili podwyższyli prowadzenie. Otwocczanie mieli okazje na kolejne trafienia, a ich panowanie nie podlegało dyskusji.

Po przerwie Huragan zerwał się do odrabiania strat. W poprawieniu wyniku nie pomógł Jakub Cieślak, który został wprowadzony w 63 minucie, a w 73 został odesłany przez sędziego do szatni. Zdziesiątkowani wołominianie pokazali charakter i doprowadzili do wyrównania. Asystę i gola zaliczył Rafał Wielądek. Huragan w końców miał nawet szansę na zwycięstwo, ale zabrakło szczęścia.