Grad goli w Kozienicach

Kibice w Kozienicach obejrzeli w sobotę aż 6 bramek. Energia zremisowała 3:3 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki po bardzo ciekawym spotkaniu.

Pierwsza połowa niemal do ostatniej minuty przebiegała po myśli Pogonistów. No prawie po myśli. Grodziszczanie prowadzili 2:0 (bramki Damiana Jaronia z rzutu karnego i Mateusza Michalskiego po błędzie bramkarza gospodarzy), jednak stracili dwóch piłkarzy z powodu urazów (Dominik Dukalski i Piotr Maślanka). Tuż przed końcem pierwszej połowy nadzieje Energii na korzystny wynik przywrócił Bartosz Zawadzki.

Dziesięć minut po przerwie Dariusz Mortka doprowadził do remisu 2:2. Aktywny Jaroń przypomniał o sobie w 60 minucie i przybliżył Pogoń do końcowego triumfu. Drużyna Marka Końki nie zachowała jednak koncentracji do końca spotkania, co wpłynęło na utratę bramki, której autorem był Damian Stanisławski.

W następnej kolejce Pogoń podejmie Błękitnych Raciąż, natomiast Energia zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Legii.