Skład - Podbeskidzie Bielsko-Biała [Podb]

Podbeskidzie Bielsko-Biała

 Informacje o zespole


 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Richard Zajac SLOVAKIA__SLOVAK REPUBLIC_ Richard Zajac   16-08-1976 (42) 18 18 0 0 0 0 1
Ladislav Rybansky SLOVAKIA__SLOVAK REPUBLIC_ Ladislav Rybansky   19-12-1984 (33) 12 12 0 0 0 0 1
Piotr  Adamek Poland, Republic of Piotr Adamek   11-07-1992 (26) 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 2
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Michal Mravec SLOVAKIA__SLOVAK REPUBLIC_ Michal Mravec   10-06-1987 (31) 0 0 0 0 0 0 0
Przemysław Pietruszka Poland, Republic of Przemysław Pietruszka   18-03-1984 (34) 3 3 0 0 1 0 1
Wojciech Szymanek Poland, Republic of Wojciech Szymanek   31-03-1982 (36) 3 1 2 1 0 0 0
Frank Adu Kwame Ghana, Republic of Frank Adu Kwame   16-05-1985 (33) 15 12 3 2 0 0 3
Błażej Telichowski Poland, Republic of Błażej Telichowski   06-06-1984 (34) 26 24 2 0 1 0 6
Juraj Dancik SLOVAKIA__SLOVAK REPUBLIC_ Juraj Dancik   21-02-1982 (36) 0 0 0 0 0 0 0
Marek Sokołowski Poland, Republic of Marek Sokołowski   11-03-1978 (40) 24 23 1 1 6 0 4
Dariusz Pietrasiak Poland, Republic of Dariusz Pietrasiak   12-02-1980 (38) 30 30 0 2 0 0 3
Tomasz Górkiewicz Poland, Republic of Tomasz Górkiewicz   28-01-1985 (33) 23 23 0 4 0 0 6
Bartłomiej Konieczny Poland, Republic of Bartłomiej Konieczny   09-06-1981 (37) 18 18 0 2 0 0 3
Całkow. 8 0 28
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Maciej Iwański Poland, Republic of Maciej Iwański   07-05-1981 (37) 9 9 0 1 0 0 1
Mateusz Stąporski Poland, Republic of Mateusz Stąporski   28-01-1988 (30) 4 3 1 3 0 0 1
Mateusz Kupczak Poland, Republic of Mateusz Kupczak   20-02-1992 (26) 8 3 5 0 0 0 1
Rudolf Urban SLOVAKIA__SLOVAK REPUBLIC_ Rudolf Urban   01-03-1983 (35) 11 6 5 6 2 0 2
Łukasz Żegleń Poland, Republic of Łukasz Żegleń   09-06-1995 (23) 5 1 4 1 1 0 0
Damian Chmiel Poland, Republic of Damian Chmiel   06-05-1987 (31) 14 11 3 5 0 0 5
Dariusz Kołodziej Poland, Republic of Dariusz Kołodziej   17-04-1982 (36) 11 2 9 2 2 0 1
Anton Sloboda Poland, Republic of Anton Sloboda   10-07-1987 (31) 23 21 2 0 2 0 4
Piotr Malinowski Poland, Republic of Piotr Malinowski   25-03-1984 (34) 25 20 5 13 1 0 2
Łukasz Zakrzewski Poland, Republic of Łukasz Zakrzewski   - 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Fabisiak Poland, Republic of Daniel Fabisiak   15-02-1994 (24) 0 0 0 0 0 0 0
Adam Deja Poland, Republic of Adam Deja   24-06-1993 (25) 15 11 4 7 0 0 4
Dariusz Łatka Poland, Republic of Dariusz Łatka   14-09-1978 (40) 27 27 0 2 0 0 10
Całkow. 16 0 59
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Jan Blažek Czech Republic Jan Blažek   20-03-1988 (30) 5 2 3 2 1 0 1
Mikołaj Lebedyński Poland, Republic of Mikołaj Lebedyński   14-10-1990 (28) 2 2 0 2 0 0 0
Charles Uchenna Nwaogu Nigeria, Federal Republic of Charles Uchenna Nwaogu   22-07-1990 (28) 3 1 2 1 0 0 0
Krzysztof Chrapek Poland, Republic of Krzysztof Chrapek   07-10-1985 (33) 15 6 9 6 0 0 1
Fabian Pawela Poland, Republic of Fabian Pawela   30-11-1985 (32) 24 16 8 9 3 0 0
Sebastian  Bartlewski Poland, Republic of Sebastian Bartlewski   13-06-1994 (24) 6 4 2 4 0 0 0
Całkow. 20 0 61

Dodatkowe informacje