Skład - Górnik Zabrze [Górnik]

Górnik Zabrze

 Informacje o zespole

Mistrzostwo Polski: (14) 1957, 1959, 1961, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1971, 1972, 1985, 1986, 1987, 1988
Wicemistrzostwo Polski: (4) 1962, 1969, 1974, 1991
Puchar Polski: (6) 1965, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972
Puchar Ligi Polskiej: (1) 1978


 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Radosław Janukiewicz Poland, Republic of Radosław Janukiewicz   05-05-1984 (33) 4 4 0 0 0 0 0
Grzegorz Kasprzik Poland, Republic of Grzegorz Kasprzik   20-09-1983 (33) 1 1 0 0 0 0 0
Sebastian Przyrowski Poland, Republic of Sebastian Przyrowski   30-11-1981 (35) 5 5 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Adam Danch Poland, Republic of Adam Danch   15-12-1987 (29) 10 10 0 0 1 0 3
Paweł Golański Poland, Republic of Paweł Golański   12-10-1982 (34) 2 1 1 1 0 0 1
Ken Kallaste Estonia, Republic of Ken Kallaste   31-07-1988 (29) 2 1 1 0 0 0 0
Bartosz Kopacz Poland, Republic of Bartosz Kopacz   21-05-1992 (25) 7 7 0 1 1 0 0
Rafał Kosznik Poland, Republic of Rafał Kosznik   17-12-1983 (33) 6 5 1 1 0 1 2
Mariusz Magiera Poland, Republic of Mariusz Magiera   25-08-1984 (32) 5 5 0 1 1 0 1
Maciej Mańka Poland, Republic of Maciej Mańka   30-06-1989 (28) 0 0 0 0 0 0 0
Mārcis Ošs Latvia, Republic of Mārcis Ošs   15-07-1991 (26) 1 1 0 0 0 1 0
Dominik Sadzawicki Poland, Republic of Dominik Sadzawicki   19-04-1994 (23) 5 3 2 1 0 0 0
Aleksandr Szeweluchin Ukraine Aleksandr Szeweluchin   27-08-1982 (34) 6 6 0 0 1 0 0
Paweł  Widanow Bulgaria, Republic of Paweł Widanow   08-01-1988 (29) 1 1 0 0 0 0 1
Całkow. 4 2 8
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
Daniel Barbus Poland, Republic of Daniel Barbus   10-02-1996 (21) 0 0 0 0 0 0 0
Armin Cerimagic Bosnia and Herzegovina Armin Cerimagic   14-01-1994 (23) 1 0 1 0 0 0 0
Roman Gergel SLOVAKIA__SLOVAK REPUBLIC_ Roman Gergel   22-02-1988 (29) 9 9 0 2 3 0 2
Dzikamai Andre Gwaze Zimbabwe, Republic of Dzikamai Andre Gwaze   22-04-1989 (28) 1 1 0 1 0 0 0
Michał Janota Poland, Republic of Michał Janota   29-07-1990 (27) 2 0 2 0 0 0 0
Aleksander Kwiek Poland, Republic of Aleksander Kwiek   13-01-1983 (34) 5 4 1 1 0 0 1
Łukasz Madej Poland, Republic of Łukasz Madej   14-04-1982 (35) 9 9 0 4 1 0 1
Szymon Matuszek Poland, Republic of Szymon Matuszek   07-01-1989 (28) 2 2 0 1 0 0 1
Mariusz Przybylski Poland, Republic of Mariusz Przybylski   19-01-1982 (35) 2 1 1 0 0 0 0
Radosław Sobolewski Poland, Republic of Radosław Sobolewski   13-12-1976 (40) 9 9 0 6 2 0 0
Sebastian Steblecki Poland, Republic of Sebastian Steblecki   16-01-1992 (25) 3 2 1 1 0 0 0
Mateusz Słodowy Poland, Republic of Mateusz Słodowy   08-08-1991 (26) 4 4 0 1 0 0 0
Rafał Kurzawa Poland, Republic of Rafał Kurzawa   29-01-1993 (24) 6 2 4 1 0 0 1
Całkow. 10 2 14
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Czerwona kartka Żółta kartka
José Kanté Spain, Kingdom of José Kanté   27-09-1990 (26) 3 3 0 2 0 0 0
Maciej Korzym Poland, Republic of Maciej Korzym   02-05-1988 (29) 3 0 3 0 0 0 0
Fabian Piasecki Poland, Republic of Fabian Piasecki   04-05-1995 (22) 1 0 1 0 0 0 0
Szymon Skrzypczak Poland, Republic of Szymon Skrzypczak   14-03-1990 (27) 7 4 3 3 0 0 0
Marcin Urynowicz Poland, Republic of Marcin Urynowicz   16-03-1996 (21) 3 2 1 1 0 0 1
Całkow. 10 2 15

Dodatkowe informacje