Pogoń i Radomiak nadrobią zaległości

W środę 11 kwietnia dojdzie do dwóch zaległych spotkań z udziałem mazowieckich drużyn. Pogoń zagra w Głogowie z Chrobrym, natomiast Radomiak podejmie Gwardię Koszalin.

Podopieczni Dariusza Banasika po niemrawym początku wjechali na właściwe tory. Pogoniści odżyli po wygranej w Ostródzie ze Stomilem i jadą do Głogowa po kolejną wyjazdową zdobycz. Siedlczanie będą musieli sobie radzić bez Daniela Chyły, którego czeka dwumeczowa pauza za 12 żółtych kartek. Chrobry wiosną radzi sobie dobrze i wciąż może marzyć o awansie do ekstraklasy. Pogoń jeszcze nigdy nie wygrała w Głogowie.

Radomiaka czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie. Po raz drugi w trwającym sezonie na stadion MOSiR zawita beniaminek z Koszalina. W rundzie jesiennej Zieloni nie zgodzili się na zamianę terminów spotkania domowego z wyjazdowym. Gwardia przegrała 1:4 i pała żądzą rewanżu. Radomiak po trzech kolejnych porażkach nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Drużyny z dołu tabeli punktują jednak wiosną lepiej niż te z czołówki, więc wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że Gwardia w razie zwycięstwa może wreszcie opuścić czerwone pole.

Mecz Pogoni w Głogowie rozpocznie się o 18:30, natomiast pierwszy gwizdek spotkania Radomiaka z Gwardią zaplanowano na 17:00.


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-04-10 15:46
Radomiak "na musiku", swoje musi ugrać, bo jak nie, to żegnajcie marzenia o awansie.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje