Trzech nowych piłkarzy w Victorii

Victoria Sulejówek zapewniła sobie usługi trzech nowych piłkarzy. W rundzie wiosennej do dyspozycji Łukasza Chmielewskiego będą Adrian Gapczyński, Jakub Imiołek oraz Szymon Klepacki.

20-letni Gapczyński spędził jesień w Radomiaku Radom, ale przygoda bocznego obrońcy lub pomocnika z II ligą zamknęła się w jednym 90-minutowym występie. Imiołek również ma przed sobą ostatnie półrocze w roli młodzieżowca. W sezonie 2015-16 golkiper występował w Kujawiance Izbica Kujawska, zaś ostatnio trenował z duńskim II-ligowcem.

Z kolei 19-letni Klepacki występował w Olimpii Elbląg (bez debiutu w II lidze) oraz rezerwach Korony Kielce i Legionovii Legionowo. Jego pierwszym klubem był Huragan Wołomin.

Victoria doznała dwóch ubytków zimą. Mateusz Łysik odszedł do IV-ligowej Mazovii Mińsk Mazowiecki, natomiast Daniel Smuga przeniósł się do Górnika Zabrze.


MazowieckaPiłka.pl

Komentarze   

 
#1 andrzej 2018-02-11 11:48
I to jest właśnie bolączka wszystkich klubów w Polsce. Piłkarze odchodzą, przychodzą, przenoszą się za granicę, jednym słowem ruch jak na Dworcu Centralnym w Warszawie w sezonie urlopowym. A ty trenerze martw się jak to nowe towarzystwo pozbierać do kupy i na czas sformować z nich drużynę. I tak bez końca w koło Macieju. Paskudna robota......... ......
Cytować
 

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje