Defensywny problem Broni

Beniaminek z Radomia jest jednym z najgorzej broniących zespołów w grupie pierwszej III ligi. Broniarze stracili już 28 bramek.

Czytaj więcej: Defensywny problem Broni

Grad goli w Radomiu

Broń Radom zremisowała 4:4 z Olimpią Zambrów. Piłkarze Artura Kupca do 70 minuty prowadzili 4:2, jednak nie zdołali zgarnąć pełnej puli.

Czytaj więcej: Grad goli w Radomiu

Frycowe Broni

Broń Radom poniosła dotkliwą porażkę w Tomaszowie Mazowieckim. Podopieczni Artura Kupca jeszcze nie zdobyli bramki w III lidze.

Czytaj więcej: Frycowe Broni

Wielki powrót do Broni?

Broń Radom potrzebuje posiłków przed zbliżającym się sezonem w III lidze. Działacze beniaminka zabiegają o usługi doskonale sobie znanego Mariusza Marczaka.

Czytaj więcej: Wielki powrót do Broni?

Plan sparingów Broniarzy

Letnie sparingowe przygotowania beniaminka z Radomia skupią się na jakości, a nie ilości. Broń rozegra cztery sparingi, ale wydaje się, że okażą się one pożyteczne.

Czytaj więcej: Plan sparingów Broniarzy

Broń Radom w III lidze!

Broń Radom powtórzyła wynik z Mińska Mazowieckiego w rewanżowym barażu o III ligę. Piłkarze Artura Kupca zasłużenie sięgnęli po awans.

Czytaj więcej: Broń Radom w III lidze!

Broń blisko III ligi

Broń Radom zapracowała dwubramkowe zwycięstwo w Mińsku Mazowieckim i przybliżyła się do awansu do III ligi.

Czytaj więcej: Broń blisko III ligi

Broń w barażach o III ligę

Broń Radom zapewniła sobie miejsce w barażu o III ligę. Podopieczni Artura Kupca wygrali 5:0 z rezerwami Znicza Pruszków w ramach 29 kolejki i mogą już myśleć o walce o awans w dwumeczu.

Czytaj więcej: Broń w barażach o III ligę

Broń uzupełniła stawkę

Broń Radom wygrała 2:0 z Mazurem Gostynin i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski MZPN.

Czytaj więcej: Broń uzupełniła stawkę

Czy Broń pokona KSZO?

Piłkarze Broni solidnie pracują podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Do tej pory podopieczni Artura Kupca rozegrali jeden mecz sparingowy. Już w sobotę, 3 lutego ekipę z Radomia czeka kolejny sprawdzian. Zmierzy się bowiem z wyżej notowanym rywalem z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Czytaj więcej: Czy Broń pokona KSZO?

Dodatkowe informacje