Kupiec ocenił sparing z Prochem

Piłkarze Broni mają za sobą sparing z Prochem Pionki. Niebawem rozpoczną zmagania o ligowe punkty. O ocenę meczu sparingowego z Prochem poprosiliśmy obrońcę Broni, Wojciecha Kupca.

Bój z trzecią ekipą radomskiej okręgówki był bardzo pożyteczny dla III-ligowca z Radomia. Goście zdobyli dwa gole, co wystarczyło, żeby pokonać podopiecznych trenera Roberta Rogali. Zespół z Radomia już za kilka dni rozpocznie walkę o ligowe punkty. A jak konfrontację z Prochem ocenia obrońca Broni Radom, Kupiec? - Generalnie ten pojedynek toczył się pod nasze dyktando. Od pierwszych minut utrzymywaliśmy się przy piłce, ale ciężko było sforsować dobrze prezentującą się obronę Prochu. Do przerwy prowadziliśmy 2:0. W drugiej odsłonie popełniliśmy błąd i rywal zdobył gola - zaznacza Kupiec.

Nasz rozmówca pozytywnie wypowiada się o podopiecznych Roberta Rogali. - Proch jest drużyną, która potrafi dobrze grać w piłkę nożną. Ma ona wartościowych zawodników, zwłaszcza w formacji ofensywnej. Drużynę z Pionek oceniam w samych superlatywach - podkreśla obrońca Broni.

Nie ma wątpliwości, III-ligowiec z Radomia bardzo solidnie pracował wczasie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Przed ambitną drużyną z Radomia trudne wyzwanie. Ona zamierza solidnie prezentować się pod każdym względem. - Bardzo liczy się choćby koncentracja. Chcemy dobrze przygotować się do pierwszego meczu w rundzie wiosennej - zapowiada Kupiec.