Widzew na drodze Broni

Piłkarze Broni solidnie trenują podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Już w najbliższą sobotę podopieczni Artura Kupca zagrają w Łodzi z Widzewem. Czy ekipa z Radomia pokusi się o zwycięstwo?

Zespół Artura Kupca nie próżnuje. Z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że okres przygotowawczy do rundy wiosennej, to ciężka praca. A co o przygotowaniach sądzi obrońca Broni, Wojciech Kupiec? - Korzystamy ze sztucznego boiska i solidnie trenujemy. Mamy też zajęcia na siłowni w klubie Platinium. Pozytywnie oceniam naszą pracę - mówi Kupiec.

Na zajęciach Broni pojawili się nowi piłkarze. Mowa choćby o Przemysławie Śliwińskim. Nasz rozmówca nie kryje, że Śliwiński jest bardzo solidnym zawodnikiem. - Jest on doświadczony i bramkostrzelny. Ma dobre warunki fizyczne - podkreśla Wojciech Kupiec.

Już w najbliższą sobotę Broń rozegra pierwszy mecz sparingowy podczas obecnego okresu przygotowawczego. Na wyjeździe zmierzy się z Widzewem Łódź. Rywal, to czołowa ekipa II ligi. Wydaje się, że przed Bronią trudne wyzwanie. - Nasz sobotni rywal, to ciekawa drużyna. Cieszymy się, że możemy z nią zagrać - zaznacza Wojciech Kupiec.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje