Na półmetku: Broń Radom

Beniaminek z Radomia zakończył jesień na miejscu w dolnej połowie, jednak są podstawy do wiary, że wiosna będzie dużo lepsza.

WYNIK SPORTOWY

Przyzwoity jak na beniaminka. Broniarze mogą jednak z zazdrością patrzeć na wyczyny Unii Skierniewice, która była bezkompromisowa i skuteczna w obronie. Radomianie przegrali tylko o jeden raz więcej, a punktów mają aż o dziewięć mniej.

JASNY PUNKT

Adam Imiela. 25-letni pomocnik zdobył jesienią siedem bramek. Za każdym razem kiedy trafiał Broń punktowała. Dzięki swoim występom wzbudził zainteresowanie klubów z wyższej ligi.

DO POPRAWKI

Defensywa. Tylko dwie drużyny straciły więcej bramek - Ruch Wysokie Mazowieckie i outsider z Łomży. Z błędów popełnionych przez obrońców Broni można by stworzyć długi film.

PROGNOZA NA WIOSNĘ

Szybkie utrzymania i skuteczna walka o jak najwyższe miejsce w PJS. Broń potrafi szkolić młodzież i na koniec sezonu zostanie za to nagrodzona.

Podstawowy skład (wg minut): Młodziński (1440) - Góźdź (1264), Gorczyca (1530), Kwiencer (1395), Wicik (1344) - Leśniewski (1295), Czarnota (1423), Imiela (1185), Paterek (1506), Więcek (866) - Czarnecki (1481)


MazowieckaPiłka.pl

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje