Czy Broń zaskoczy Świt?

Piłkarze Broni przekonali się, że walka w trzeciej lidze nie jest łatwa. Przed podopiecznymi Artura Kupca konfrontacja na swoim terenie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Czy ambitny beniaminek z Radomia pójdzie za ciosem i zaskoczy rywala?

Nie ma wątpliwości, zespół Artura Kupca potrafi postawić się solidnym przeciwnikom. Nie udało się natomiast zdobyć oczek choćby podczas konfrontacji z Unią Skierniewice. A jak postawę Broni w dotychczasowych meczach ocenia jej obrońca, Wojciech Kupiec? - Spodziewaliśmy się wszyscy lepszych wyników. Liga to zweryfikowała i okazało się, że jest wymagająca - mówi Kupiec. Podkreśla, że on i jego koledzy z zespołu czują niedosyt. - W kilku pojedynkach zabrakło trochę szczęścia i może takiego cwaniactwa. Mamy tyle punktów ile mamy - przekonuje nasz rozmówca.

Póki co Broń nie znajduje się w strefie spadkowej i stara się skutecznie rywalizować na boiskach trzeciej ligi. W miniony weekend podopieczni Artura Kupca pokonali na wyjeździe znacznie niżej notowany ŁKS Łomża. Przed beniaminkiem z Radomia konfrontacja ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Nasz rozmówca zaznacza, że w tej lidze trzeba szanować każdego rywala. - Każda drużyna jest wymagająca i w tych meczach nie jest łatwo o punkty - przyznaje Wojciech Kupiec. Nasz rozmówca nie kryje, że jego zespół w lidze zbiera cenne doświadczenie. Z pewnością zrobi wiele, żeby nie znaleźć się w strefie spadkowej. - Zwycięstwo w Łomży poprawiło naszą sytuację w tabeli. W tym sezonie jest jeszcze dużo pojedynków do rozegrania. W każdym z nich musimy być maksymalnie zmobilizowani, bo punkty będą ważne - mówi Wojciech Kupiec.

 

Marcin KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz


Dodatkowe informacje