Udany debiut Różańskiego

Dariusz Różański w trenerskim debiucie zremisował 1:1 z Pilicą w Białobrzegach. Do rozstrzygnięcia niezbędne były karne, po których nowy trener Broni miał powody do radości.

Obaj III-ligowcy przystąpili do meczu pucharowego w eksperymentalnych składach. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Broni, który przy lepszej skuteczności powinna w ciągu 45 minut zabić mecz. Radomianie zdobyli jednak tylko jedną bramkę, której autorem w samej końcówce był Emil Więcek

Pilica przez całą drugą połowę dążyła do wyrównania. Drużyna Mirosława Siary dopięła swego w 77 minucie po samobójczym trafieniu Wiktora Kupca. Remis 1:1 utrzymał się do końca regulaminowego czasu gry i po dogrywce. Tak więc niezbędne były rzuty karne. W nich lepsza okazała się Broń, która wygrała 4-2.

13.04.16, 16:00 - Białobrzegi
1/8 finału PP MZPN: Pilica Białobrzegi - Broń Radom 1:1 (0:1, 1:1, 1:1) k. 2-4
Bramki: Kupiec 77 sam - Więcek 45
Pilica: Malina - Kacperkiewicz, Moryc, Janowski, Badnarczyk - Rudnicki (46 Jaszczak), Zawisza, Bykowski (46 Filipowicz), Janik, Barzyński (71 Hernik) - Moroz (60 Obłuski)
Broń: Młodziński - Szyszka (46 Jakubczyk), Wicik, Kupiec, Dobosz - Leśniewski (46 Bojek), Sałek, Więcek, Dziubiński, Nowosielski (80 Winsztal) - Czarnecki (60 Sokół)