Broń nadal bez przełamania

Piłkarze Broni nie mają powodów do zadowolenia. Podopieczni Dariusza Różańskiego nie potrafią się przełamać i zdobyć kompletu punktów. W miniony weekend zespół z Radomia przegrał 1:2 ze Zniczem Biała Piska. W najbliższą sobotę konfrontacja z ŁKS Łomża.

Czytaj więcej: Broń nadal bez przełamania

Broń liczy na przełamanie

Piłkarze Broni nie mają powodów do zadowolenia. Od kilku pojedynków ligowych nie potrafią zdobyć kompletu punktów. Przegrali z Ruchem Wysokie Mazowieckie, Legionovią Legionowo oraz Polonią Warszawa. Takie porażki muszą boleć, ale obrońca Broni, Wojciech Kupiec nie załamuje rąk. Chce, żeby w kolejnym meczu jego zespół przełamał się i pokonał rywala.

Czytaj więcej: Broń liczy na przełamanie

Przedświąteczna wpadka Broni

Broń była faworytem starcia z Ruchem Wysokie Mazowieckie, jednak zawiodła. Radomianie przegrali 1:2.

Czytaj więcej: Przedświąteczna wpadka Broni

Broń liczy na komplet punktów

Ruch Wysokie Mazowieckie będzie rywalem piłkarzy Broni w kolejnym ligowym meczu. Podopieczni Dariusza Różańskiego są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Czy przed własną publicznością zdobędą cenny komplet punktów? Początek meczu Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie w piątek, 19 kwietnia o godzinie 18:00.

Czytaj więcej: Broń liczy na komplet punktów

Broń zagra z Unią

W najbliższą niedzielę, 7 kwietnia piłkarze Broni Radom powalczą na swoim terenie o zwycięstwo w kolejnym ligowym meczu. Podopieczni Dariusza Różańskiego zmierzą się z Unią Skierniewice. Wydaje się, że gospodarze nie będą faworytem do zwycięstwa. Czy jednak zaskoczą mocnego rywala?

Czytaj więcej: Broń zagra z Unią

Kupiec zrezygnował z pracy

Artur Kupiec nie poprowadzi Broni Radom w rundzie wiosennej. Trener zrezygnował z powodu nieporozumień z władzami klubu.

Czytaj więcej: Kupiec zrezygnował z pracy

Kupiec ocenił sparing z Prochem

Piłkarze Broni mają za sobą sparing z Prochem Pionki. Niebawem rozpoczną zmagania o ligowe punkty. O ocenę meczu sparingowego z Prochem poprosiliśmy obrońcę Broni, Wojciecha Kupca.

Czytaj więcej: Kupiec ocenił sparing z Prochem

Nowy bramkarz Broni

Jakub Kosiorek został nowym bramkarzem Broni Radom. 24-letni golkiper jesienią grał na Cyprze.

Czytaj więcej: Nowy bramkarz Broni

Mszczonowianka rywalem Broni

Piłkarze Broni mają za sobą kilka pojedynków sparingowych. W sobotę 16 lutego drużyna z Radomia podejmie na swoim terenie Mszczonowiankę Mszczonów. Czy podopieczni Artura Kupca pokonają niżej notowanego przeciwnika?

Czytaj więcej: Mszczonowianka rywalem Broni

Śliwiński piłkarzem Broni

Przemysław Śliwiński po siedmiu latach powrócił do Broni Radom. 23-letni napastnik ostatnio występował w IV-ligowym Oskarze Przysucha.

Czytaj więcej: Śliwiński piłkarzem Broni

Dodatkowe informacje