Na półmetku: Broń Radom

Beniaminek z Radomia zakończył jesień na miejscu w dolnej połowie, jednak są podstawy do wiary, że wiosna będzie dużo lepsza.

Czytaj więcej: Na półmetku: Broń Radom

Czy Broń zaskoczy Świt?

Piłkarze Broni przekonali się, że walka w trzeciej lidze nie jest łatwa. Przed podopiecznymi Artura Kupca konfrontacja na swoim terenie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Czy ambitny beniaminek z Radomia pójdzie za ciosem i zaskoczy rywala?

Czytaj więcej: Czy Broń zaskoczy Świt?

Defensywny problem Broni

Beniaminek z Radomia jest jednym z najgorzej broniących zespołów w grupie pierwszej III ligi. Broniarze stracili już 28 bramek.

Czytaj więcej: Defensywny problem Broni

Grad goli w Radomiu

Broń Radom zremisowała 4:4 z Olimpią Zambrów. Piłkarze Artura Kupca do 70 minuty prowadzili 4:2, jednak nie zdołali zgarnąć pełnej puli.

Czytaj więcej: Grad goli w Radomiu

Frycowe Broni

Broń Radom poniosła dotkliwą porażkę w Tomaszowie Mazowieckim. Podopieczni Artura Kupca jeszcze nie zdobyli bramki w III lidze.

Czytaj więcej: Frycowe Broni

Wielki powrót do Broni?

Broń Radom potrzebuje posiłków przed zbliżającym się sezonem w III lidze. Działacze beniaminka zabiegają o usługi doskonale sobie znanego Mariusza Marczaka.

Czytaj więcej: Wielki powrót do Broni?

Plan sparingów Broniarzy

Letnie sparingowe przygotowania beniaminka z Radomia skupią się na jakości, a nie ilości. Broń rozegra cztery sparingi, ale wydaje się, że okażą się one pożyteczne.

Czytaj więcej: Plan sparingów Broniarzy

Broń Radom w III lidze!

Broń Radom powtórzyła wynik z Mińska Mazowieckiego w rewanżowym barażu o III ligę. Piłkarze Artura Kupca zasłużenie sięgnęli po awans.

Czytaj więcej: Broń Radom w III lidze!

Broń blisko III ligi

Broń Radom zapracowała dwubramkowe zwycięstwo w Mińsku Mazowieckim i przybliżyła się do awansu do III ligi.

Czytaj więcej: Broń blisko III ligi

Broń w barażach o III ligę

Broń Radom zapewniła sobie miejsce w barażu o III ligę. Podopieczni Artura Kupca wygrali 5:0 z rezerwami Znicza Pruszków w ramach 29 kolejki i mogą już myśleć o walce o awans w dwumeczu.

Czytaj więcej: Broń w barażach o III ligę

Dodatkowe informacje