Mocne rezerwy wygrały w Radomiu

Legia II Warszawa wygrała 2:0 z Bronią Radom. Skład rezerw był złożony niemal całkowicie z ekstraklasowych piłkarzy.

Czytaj więcej: Mocne rezerwy wygrały w Radomiu

Kupiec dał z siebie wszystko

Wojciech Kupiec nie będzie już reprezentował na boisku barw Broni. Doświadczony obrońca postanowił zakończyć współpracę z III-ligowcem z Radomia.

Czytaj więcej: Kupiec dał z siebie wszystko

Plan sparingów Broni

Broniarze powrócą do treningów 4 lipca. III-ligowiec z Radomia rozegra latem sześć wyjazdowych sparingów.

Czytaj więcej: Plan sparingów Broni

Kupiec ocenił postawę Broni

Piłkarze Broni w sezonie 2018-19 dali z siebie wszystko. Zmagania zakończyli na 11 miejscu. Choć podopieczni Dariusza Różańskiego w rundzie wiosennej stracili wiele punktów, to koniec rywalizacji zdecydowanie należał do ekipy z Radomia. Przed Bronią okres przygotowawczy do nowego sezonu.

Czytaj więcej: Kupiec ocenił postawę Broni

Broń nadal bez przełamania

Piłkarze Broni nie mają powodów do zadowolenia. Podopieczni Dariusza Różańskiego nie potrafią się przełamać i zdobyć kompletu punktów. W miniony weekend zespół z Radomia przegrał 1:2 ze Zniczem Biała Piska. W najbliższą sobotę konfrontacja z ŁKS Łomża.

Czytaj więcej: Broń nadal bez przełamania

Broń liczy na przełamanie

Piłkarze Broni nie mają powodów do zadowolenia. Od kilku pojedynków ligowych nie potrafią zdobyć kompletu punktów. Przegrali z Ruchem Wysokie Mazowieckie, Legionovią Legionowo oraz Polonią Warszawa. Takie porażki muszą boleć, ale obrońca Broni, Wojciech Kupiec nie załamuje rąk. Chce, żeby w kolejnym meczu jego zespół przełamał się i pokonał rywala.

Czytaj więcej: Broń liczy na przełamanie

Przedświąteczna wpadka Broni

Broń była faworytem starcia z Ruchem Wysokie Mazowieckie, jednak zawiodła. Radomianie przegrali 1:2.

Czytaj więcej: Przedświąteczna wpadka Broni

Broń liczy na komplet punktów

Ruch Wysokie Mazowieckie będzie rywalem piłkarzy Broni w kolejnym ligowym meczu. Podopieczni Dariusza Różańskiego są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Czy przed własną publicznością zdobędą cenny komplet punktów? Początek meczu Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie w piątek, 19 kwietnia o godzinie 18:00.

Czytaj więcej: Broń liczy na komplet punktów

Broń zagra z Unią

W najbliższą niedzielę, 7 kwietnia piłkarze Broni Radom powalczą na swoim terenie o zwycięstwo w kolejnym ligowym meczu. Podopieczni Dariusza Różańskiego zmierzą się z Unią Skierniewice. Wydaje się, że gospodarze nie będą faworytem do zwycięstwa. Czy jednak zaskoczą mocnego rywala?

Czytaj więcej: Broń zagra z Unią

Kupiec zrezygnował z pracy

Artur Kupiec nie poprowadzi Broni Radom w rundzie wiosennej. Trener zrezygnował z powodu nieporozumień z władzami klubu.

Czytaj więcej: Kupiec zrezygnował z pracy

Dodatkowe informacje