Remis na trudnym terenie

Błękitni wywalczyli punkt w starciu z ŁKS. Łodzianie przez większość meczu przeważali, jednak defensywa beniaminka z Raciąża była wyjątkowo szczelna.

Już w pierwszym kwadransie ŁKS stworzył dwie groźne sytuacje, jednak ani Fabian Woźniak, ani dobrze znany na Mazowszu Rafał Barzyc nie zdołali zaskoczyć Dawida Kręta. W kolejnych minutach gra się wyrównała. Błękitni mieli okazję po strzale Pawła Nowotki, ale Michał Kołba potwierdził, że zna się na bramkarskim fachu.

W drugiej połowie łodzianie przeważali, zaś Błękitni nastawili się na grę z kontry. Widoczny był Radosław Jacek, który był bliski strzelenia gola, ale też interwencją w defensywie zapobiegł idealnej sytuacji Daniela Mitury. W końcówce kotłowało się pod obiema bramkami, jednak piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Błękitni mogą być zadowoleni z remisu 0:0 na trudnym terenie, jednak ich strata do ŁKS wciąż wynosi 10 punktów.

W sobotę 9 kwietnia o 11:00 w meczu o 6 punktów Błękitni podejma Wartę Sieradz.