Mazurkiewicz trenerem Błękitnych

Nowym trenerem Błękitnych Raciaż został Paweł Mazurkiewicz. 34-letni szkoleniowiec ostatnio był związany z MKS Ciechanów, w którym grał w czasie kariery zawodniczej.

Zmiana trenera w Błękitnych

Karol Szweda nie poprowadzi Błękitnych w IV lidze północnej. Szkoleniowiec zdecydował się na przyjęcie oferty Sokoła Ostróda.

Szkoda Błękitnych

Błękitni zakończyli sezon na 9 miejscu, które nie dało utrzymania w nowej III lidze. Beniaminek z Raciąża - pomimo spadku - zasłużył na ogromne słowa uznania.

Błękitni spadli do IV ligi

Beniaminek z Raciąża dzielnie walczył o pozostanie w reformowanej III lidze, jednak w przyszłym sezonie przyjdzie mu powrócić do IV ligi.

Przygaszony Świt

Wysoka wygrana w Kozienicach nie odmieniła Świtu. Podopieczni Przemysława Cecherza przegrali u siebie z Błękitnymi i na nowo skomplikowali swoją sytuację.

Rozpędzona Polonia

Polonia wygrała u siebie z Błękitnymi Raciąż 2:1. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił Krystian Pieczara, który w pierwszym kwadransie drugiej połowy ustrzelił dublet.

Majkowski załatwił awans

Wisła II Płock przegrała na własnym boisku z Błękitnymi Raciąż 0:2 (0:0) i tak jak rok temu zmagania w PP MZPN zakończyła na ćwierćfinale.

Zaległy remis

Błękitni bezbramkowo zremisowali z rezerwami Legii w zaległym meczu 21 kolejki. Szanse raciążan na utrzymanie uległy zdecydowanemu zmniejszeniu.

Remis na trudnym terenie

Błękitni wywalczyli punkt w starciu z ŁKS. Łodzianie przez większość meczu przeważali, jednak defensywa beniaminka z Raciąża była wyjątkowo szczelna.

Starcie niepokonanych dla Pelikana

Błękitni Raciąż nie zdołali wywieźć punktów z Łowicza. Pelikan potwierdził swoją wyższość po przerwie, wygrywając ostatecznie 3:1.