Krzysztof Dębek: To był kosmos

Po pierwszym meczu sparingowym Legii II porozmawialiśmy z trenerem rezerw, Krzysztofem Dębkiem. - Nie chcę składać żadnych deklaracji przed rundą wiosenną - mówi szkoleniowiec.

Czytaj więcej: Krzysztof Dębek: To był kosmos

Jerzy Engel: Coś specjalnego dla Warszawy

Od 2015 roku Jerzy Engel pełni funkcję prezesa Polonii Warszawa. Beniaminek II ligi w rundzie jesiennej grał poniżej oczekiwań, ale kluczowe rozstrzygnięcia dla Czarnych Koszul nie zapadną na murawie. Zależą one od przekazania terenów przy Konwiktorskiej klubowi w dzierżawę.

Czytaj więcej: Jerzy Engel: Coś specjalnego dla Warszawy

Bartosz Sulkowski: Nie lenimy się

Bartosz Sulkowski należy do najlepszych lewych obrońców w II lidze. Pochodzący z Łomży defensor od dwóch lat reprezentuje Radomiaka, który w ostatnim czasie wygrywa wszystko. Czy 25-letni Sulkowski wkrótce zawita na zaplecze ekstraklasy? 

Czytaj więcej: Bartosz Sulkowski: Nie lenimy się

Ryszard Wieczorek: Ciągła budowa

Legionovia jest gruntownie zmieniana w każdym oknie transferowym. Nie inaczej było latem w czasie którego pożegnano 15 piłkarzy. Jak w tak trudnych warunkach pracuje się Ryszardowi Wieczorkowi?

Czytaj więcej: Ryszard Wieczorek: Ciągła budowa

Kamil Hernik: Nie jesteśmy załamani

Zachęcamy do przeczytania rozmowy z Kamilem Hernikiem, pomocnikiem Pilicy Białobrzegi.

Czytaj więcej: Kamil Hernik: Nie jesteśmy załamani

Jerzy Engel: Nic nie robimy na skróty

Dyrektor sportowy Polonii Jerzy Engel junior opowiedział o planach rozwoju stołecznego klubu i jego problemach. Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej: Jerzy Engel: Nic nie robimy na skróty

Rafał Misztal: Potrafimy pokazać rogi

W przedłużonej rundzie jesiennej bez cienia wątpliwości należał do najlepszych bramkarzy na zapleczu ekstraklasy. Rafał Misztal, bo o nim mowa, w ekskluzywnej rozmowie z naszym portalem.

Czytaj więcej: Rafał Misztal: Potrafimy pokazać rogi

Piotr Skałbania: Dmuchać w jedną trąbę

Piotr Skałbania opowiedział o początku sezonu w wykonaniu Oskara i wyraził nadzieje związane z przyszłością beniaminka z Przysuchy.

Czytaj więcej: Piotr Skałbania: Dmuchać w jedną trąbę

Bartosz Krukowski: Utrzymać się na fali zwycięstw

20-letni defensor Broni Radom Bartosz Krukowski od trzech sezonów jest częścią seniorskiej kadry klubu z Plant. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z piłkarzem.

Czytaj więcej: Bartosz Krukowski: Utrzymać się na fali zwycięstw

Patryk Koziara: Czujemy się mocni

Patryk Koziara w czasie swojej kariery zdążył zwiedzić już kilka mazowieckich klubów. Przed hitowym meczem z Polonią przepytaliśmy piłkarza Świtu.

Czytaj więcej: Patryk Koziara: Czujemy się mocni

Dodatkowe informacje