Znamy dokładny terminarz 9 kolejki ekstraklasy

Mecz Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin zainauguruje dziewiątą serię spotkań polskiej ekstraklasy. Znamy już dokładne daty wszystkich meczów z 9 kolejki.

Dołącz do nas!!!

Jesteś fanem futbolu na Mazowszu? Lubisz pisać o piłce? W takim razie ta wiadomość jest skierowana do ciebie!

IV-ligowe remanenty #90

Wreszcie wróciła! IV liga zainaugurowała nowe rozgrywki po zbyt długiej przerwie. Już pierwsza kolejka przyniosła kilka zaskakujących rezultatów, co dobrze rokuje na przyszłość.

Po weekendzie (11-13 sierpnia)

Legia poprawiła humory swoim kibicom przed ważnym dwumeczem z Sheriffem Tiraspol. W niższych ligach od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą: Radomiak Radom i Victoria Sulejówek.

Kto poprowadzi mecze 5 kolejki ekstraklasy?

Znamy już nazwiska sędziów, którzy zostali desygnowani do prowadzenia meczów w ramach 5 kolejki Lotto Ekstraklasy. Spotkania tej rundy odbędą się w dniach 11-15 sierpnia.

Weekend na Mazowszu (11-13 sierpnia)

Legia ugości Piasta, Pogoń zagra w Sosnowcu przeciwko byłemu trenerowi, Legionovia i Znicz powalczą o przełamanie, Ursus podejmie Polonię w małych derbach Warszawy. Będzie się działo!

Dokładny terminarz 8 kolejki Lotto Ekstraklasy

Ekstraklasa SA opublikowała dokładny terminarz 8 kolejki Lotto Ekstraklasy. Rozpocznie się ona 8 września meczem Zagłębia Lubin z Wisłą Płock.

Kiepska sobota II-ligowców

Legionovia Legionowo przegrała na własnym terenie z Wartą Poznań, natomiast Znicz Pruszków okazał się słabszy od innego spadkowicza z Nice 1 Ligi - MKS Kluczbork.

Wymarzona inauguracja Victorii!

Beniaminek z Sulejówka rozpoczął sezon na boiskach III ligi od zwycięstwa 2:1 z Widzewem Łódź.

Mazowiecki Skarb Piłkarski - od ekstraklasy do III ligi

Jakie zmiany zaszły w czasie letniej przerwy w klubach z Mazowsza występujących na czterech najwyższych szczeblach? Oto Mazowiecki Skarb Piłkarski!