Jaka I liga w przyszłym sezonie?

Ostatni gwizdek na zapleczu ekstraklasy za nami. Sprawdzamy więc jak będzie wyglądał skład osobowy I ligi w sezonie 2019-20.

Czytaj więcej: Jaka I liga w przyszłym sezonie?

Dołącz do nas!!!

Jesteś fanem futbolu na Mazowszu? Lubisz pisać o piłce? W takim razie ta wiadomość jest skierowana do ciebie! 

Czytaj więcej: Dołącz do nas!!!

IV-ligowe remanenty #143

Sprawdzamy, kto wyróżnił się na IV-ligowych boiskach w minionej kolejce. Oto najlepsze jedenastki 26 kolejki!

Czytaj więcej: IV-ligowe remanenty #143

Z kim polskie drużyny zagrają w pucharach?

Piast Gliwice w eliminacjach Ligi Mistrzów, a Legia Warszawa, Lechia Gdańsk i Cracovia w eliminacjach Ligi Europy - tak wygląda pełen skład polskich drużyn, które wystartują w europejskich pucharach 2019-20. Na kogo mogą trafić nasze zespoły?

Czytaj więcej: Z kim polskie drużyny zagrają w pucharach?

Czy KS Warka dogoni lidera?

Piłkarze KS Warka starają się na boiskach radomskiej okręgówki odegrać pierwszoplanową rolę. Podopieczni Łukasza Wiśnika wciąż gonią lidera z Pionek. Przed ekipą z powiatu grójeckiego konfrontacja z Gryfem Policzna.

Czytaj więcej: Czy KS Warka dogoni lidera?

Premier przedstawił "Plan dla piłki"

„Plan dla piłki" - projekt systemowych rozwiązań ukierunkowanych na rozwój polskiego futbolu - został zaprezentowany i omówiony na spotkaniu zorganizowanym przez Ekstraklasę, w którym wziął udział premier rządu RP Mateusz Morawiecki oraz przedstawiciele klubów Ekstraklasy, PZPN i 1 ligi. „Plan dla piłki" zakłada inwestycje w budowę hal pneumatycznych (w pełni zadaszonych boisk piłkarskich) w całym kraju, a także m.in. utworzenie specjalnego programu dedykowanego innowacyjnym projektom sportowym.

Czytaj więcej: Premier przedstawił "Plan dla piłki"

Obsada sędziowska ostatniej kolejki Ekstraklasy

Ekstraklasa powoli dobiega końca. Poznaliśmy obsadę sędziowską na 37 kolejkę.

Czytaj więcej: Obsada sędziowska ostatniej kolejki Ekstraklasy

Kolejka pełna emocji?

Przed nami kolejne pojedynki w radomskiej okręgówce. Bardzo ciekawie zapowiadają się zwłaszcza konfrontacje w Nowym Mieście nad Pilicą oraz Pionkach. Nie ma wątpliwości, że poszczególne drużyny chcą gromadzić ważne i cenne punkty. Tutaj toczy się zacięta rywalizacja.

Czytaj więcej: Kolejka pełna emocji?

Piłkarze Zamłynia rycerzami wiosny

Drużyna Zamłynia nie poddaje się i dzielnie walczy o punkty w radomskiej okręgówce. W miniony weekend podopieczni Marcina Sikorskiego zremisowali z Prochem Pionki 4:4. Czy w kolejnym meczu zespół z Radomia pokona Iłżankę Kazanów?

Czytaj więcej: Piłkarze Zamłynia rycerzami wiosny

KS Stromiec walczy o wysokie cele

Piłkarze KS Stromiec imponują piłkarską formą. Na B-klasowych boiskach dzielnie walczą o punkty. Ostatnio podopieczni Mariusza Nowaka pokonali Jaguara Wolanów 7:5. W sobotę, 18 maja zespół ze Stromca zagra na swoim terenie z GKS Belsk Duży. Ta konfrontacja zapowiada się bardzo ciekawie.

Czytaj więcej: KS Stromiec walczy o wysokie cele

Dodatkowe informacje